Trainingsschema zaal

Hieronder vind je de trainingstijden gedurende het zaalseizoen van alle teams van Achilles, vanaf maandag 23 oktober 2017. Spelers worden een kwartier voor aanvang verwacht aanwezig te zijn om samen de materialen klaar te zetten, zodat de training op de aangegeven tijd kan beginnen. Afbellen voor trainingen dient bij de trainers te gebeuren.


Team Dagen Tijden Zaal Trainer
Achilles 1 dinsdag 20:30-22:00 Hal A Ton
  donderdag 21:00-22:30 Hal A Ton
Achilles 2 dinsdag 20:30-22:00 Hal A Rob & Martin
  donderdag 21:00-22:30 Hal A Rob & Martin
Achilles 3 maandag 21:00-22:00 Hal B Bas
  woensdag 20:00-21:00 Topsport Bas
Achilles 4 maandag 21:00-22:00 Hal B  
  woensdag 21:00-22:00 Topsport  
Achilles 5 woensdag 21:00-22:00 Topsport  
Achilles 6 woensdag 21:00-22:00 Topsport  
Achilles 7 woensdag 21:00-22:00 Topsport  
Achilles 8 woensdag 21:00-22:00 Topsport  
Achilles 9 woensdag 21:00-22:00 Topsport  
Recreanten vrijdag 20:00-21:00 gras  
Achilles A1 dinsdag 19:00-20:30 Hal A Rober
  donderdag 20:00-21:00 Hal A Rober
Achilles A2 woensdag 20:00-21:00 Topsport Amel
  donderdag 20:00-21:00 Hal A Amel
Achilles A3 maandag 20:00-21:00 Hal B Ivo & Alana
  vrijdag 20:00-21:00 Hal A Ivo & Alana
Achilles A4 maandag 20:00-21:00 Hal B Robbie & Remko
  vrijdag 20:00-21:00 Hal A Robbie & Remko
Achilles B1 dinsdag 19:00-20:30 Hal A Frank, Bastiaan & Julia
  donderdag 19:00-20:00 Hal A Frank, Bastiaan & Julia
Achilles B2 woensdag 19:00-20:00 Topsport Ilan & Wesley
  donderdag 19:00-20:00 Hal A Ilan & Wesley
Achilles C1 dinsdag 18:00-19:00 Hal A Koos, Lars & Tobias
  donderdag 19:00-20:00 Gymzaal C Koos, Lars & Tobias
Achilles C2 maandag 19:00-20:00 Hal B Joy, Simon & Niek
  woensdag 18:00-19:00 Topsport Joy, Simon & Niek
Achilles C3 maandag 19:00-20:00 Hal B Yoram, Camille & Sander
  vrijdag 19:00-20:00 Hal A Yoram, Camille & Sander
Achilles D1 maandag 18:00-19:00 Hal B Jordy, Pepijn & Jisse
  donderdag 18:00-19:00 Hal A Jordy, Pepijn & Jisse
Achilles D2 maandag 18:00-19:00 Hal B Bastiaan, Maaike & Pauline
  donderdag 18:00-19:00 Hal A Bastiaan, Maaike & Pauline
Achilles D3 woensdag 18:00-19:00 Topsport Nicky & Zoë
  vrijdag 19:00-20:00 Hal A Nicky & Zoë
Achilles E1 dinsdag 18:00-19:00 Hal A Benthe & Nikki
  vrijdag 17:00-18:00 Hal A Benthe & Nikki
Achilles E2 dinsdag 18:00-19:00 Hal A Rianne & Arjen
  vrijdag 18:00-19:00 Vlierboom Rianne & Arjen
Achilles E3 dinsdag 18:00-19:00 Hal A Danique & Jamie
  vrijdag 17:00-18:00 Hal A Danique & Jamie
Achilles F1 dinsdag 18:00-19:00 Gymzaal C Merel & Rick
  donderdag 18:00-19:00 Gymzaal C Merel & Rick
Achilles F2 dinsdag 18:00-19:00 Gymzaal C Mieke & Jeanette
  donderdag 18:00-19:00 Gymzaal C Mieke & Jeanette
Kangoeroes zaterdag 10:00-11:00 Gymzaal C