Trainingsschema zaal '19/'20

Hieronder vind je de trainingstijden en -locaties gedurende het zaalseizoen van alle teams van Achilles, vanaf maandag 11 november 2019. Spelers worden een kwartier voor aanvang verwacht aanwezig te zijn om samen de materialen klaar te zetten, zodat de training op de aangegeven tijd kan beginnen. Afbellen voor trainingen dient bij de trainers te gebeuren.

Mocht je vragen hebben over het schema, dan graag even contact opnemen met wedstrijdzaken@hkvachilles.nl

Team Dag Tijd Hal Trainers
1 + 2 Di. 21:00 -23:00 Hal A; 1e helft  
  Di. 21:30 - 23:00 Hal A; beide helften  
  Do. 21:00 - 23:00 Hal A; 1e helft  
  Do. 21:30 - 23:00 Hal A; beide helften  
3 Di. 19:00 - 20:00 Hal A; 1e helft  
  Do. 19:00 - 20:00 Hal A; 1e helft  
4 + 5 Ma. 20:00 - 21:00 Hal B; 2e helft  
  Wo. 20:00 - 21:00 Hal ; 1e helft  
6 + 7 Wo. 20:00 - 21:00 Hal ; 2e helft  
8 + Recr. Vrij. 20:00 - 21:00 Hal A; 1e helft  
         
A1 Di. 20:00 - 21:30 Hal A; 2e helft Arjen & Sander S.
  Do. 20:00 - 21:30 Hal A; 2e helft  
A2 Di. 20:00 - 21:00 Hal A; 1e helft Bastiaan & Jamie
  Do. 20:00 - 21:00 Hal A; 1e helft  
A3 Ma. 20:00 - 21:00 Hal B; 1e helft Mark + Robbin + Pepijn
  Do. 20:00 - 21:00 Gymzaal C  
         
B1 Di. 19:00 - 20:00 Hal A; 2e helft Joost & Rick
  Do. 19:00 - 20:00 Hal A; 1e helft  
B2 Di. 18:00 - 19:00 Gymzaal D  
  Wo. 19:00 - 20:00 Topsp.hal; 2e helft  
B3 Ma. 19:00 - 20:00 Hal B; 1e helft Robbie
  Vrij. 20:00 - 21:00 Hal A; 2e helft  
         
C1 Di. 18:00 - 19:00 Hal A; 1e helft Frank & Julia
  Do. 18:00 - 19:00 Hal A; 1e helft  
C2 Di. 18:00 - 19:00 Hal A; 2e helft Joy & Sterre & Marit
  Do. 18:00 - 19:00 Hal A; 2e helft  
C3 Wo. 19:00 - 20:00 Topsp.hal; 1e helft Gamze + Tessa p
  Vr. 19:00 - 20:00 Hal A; 1e helft  
         
D1 Ma. 18:00 - 19:00 Hal B; 1e helft Nikki + Wim
  Vrij. 19:00 - 20:00 Hal A; 1e helft  
D2 Ma. 18:00 - 19:00 Hal B; 2e helft Vera + Simon
  Do. 19:00 - 20:00 Gymzaal D  
D3 Ma. 19:00 - 20:00 Hal B; 1e helft Jaap + Anne
  Do. 19:00 - 20:00 Gymzaal C  
         
E1 Di. 18:00 - 19:00 Gymzaal C Merel +
  Do. 18:00 - 19:00 Gymzaal C  
E2 Di. 18:00 - 19:00 Gymzaal C Paul, Cino + Noa
  Do. 18:00 - 19:00 Gymzaal C  
E3 Wo. 18:00 - 19:00 Sporthal A Mieke + Jeanette
  Vrij. 18:00 - 19:00 Sporthal A  
E4 Wo. 18:00 - 19:00 Sporthal A Kayleigh + Marlou
  Vrij. 18:00 - 19:00 Sporthal A  
         
F1 Wo. 18:00 - 19:00 Sporthal ; 2e helft Ricardo
  Vrij. 18:00 - 19:00 Sporthal A  
F2 Wo. 18:00 - 19:00 Sporthal A Mark + Peter
  Vrij. 18:00 - 19:00 Sporthal A  
F3 Wo. 18:00 - 19:00 Sporthal A Wesley + Selene
  Vrij. 18:00 - 19:00 Sporthal A