Opstellingen

Hieronder vindt u de opstellingen voor het komend weekend. Deze worden op zondag automatisch opgehaald uit de database, maar zijn dan nog niet (altijd) bijgewerkt. Kijk dus altijd op maandag of dinsdag voor de bijgewerkte opstellingen.

Afschrijven

Afschrijven doe je bij het wedstrijdsecretariaat. Doe dit op tijd, zodat zij nog reserves of invallers kunnen regelen! Afschrijven voor de wedstrijden van komend weekend kan telefonisch tot donderdag 19.00 uur. Indien je nu al weet dat je een keer niet kan, stuur dan een e-mail.

TeamAfbellen bijTelefoonnummerE-mailadres
Junioren (A) (veld)
Rianne van Groen Zie digitale krantje rianne.vgroen@hkvachilles.nl
Junioren (A) (zaal)
Ilonka van Hagen 06 - 11 52 57 39 ilonka.vhagen@hkvachilles.nl
Aspiranten (C/B) (veld) Majka Deurloo 06 - 48 53 09 96 majka.deurloo@hkvachilles.nl
Aspiranten (C/B) (zaal) Vacature    
Pupillen (D/E/F) (veld) Claudia Hollander 06 - 24 80 90 68 claudia.hollander@hkvachilles.nl
Pupillen (D/E/F) (zaal)
Nicole Brusse 06 - 38 51 01 23 nicole.brusse@hkvachilles.nl

Wedstrijdverslagen

Wedstrijdverslagen naar website@hkvachilles.nl (voor maandag 12.00u)


KVS | Maritiem 4 - Achilles 2

Datum 16-10-2021
Aanvang 17:00
Verzamelen 16:00
Adres Cremerweg 2
Plaats Scheveningen
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Bastiaan
Vervoer
Verslag
Scheids
Agnes de Boer
Wedstrijdnummer WK6446
Klasse R1G

Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5 - Achilles 3

Datum 16-10-2021
Aanvang 14:30
Verzamelen 12:45
Adres De Woerd 1
Plaats Driebergen
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Erna
Vervoer
Verslag
Scheids
N. Budding
Wedstrijdnummer WK6444
Klasse R1E

Achilles 4 - Tempo 4

Datum 16-10-2021
Aanvang 13:45
Verzamelen 13:00
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Fabian, Michael, Tjitse, Twan
Dames
Audrey, Katrien, Mandy, Marieke, Shirley
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
T. de Boer
Wedstrijdnummer WK3986
Klasse R2L

Reeuwijk 3 - Achilles 7

Datum 16-10-2021
Aanvang 17:00
Verzamelen 15:30
Adres Buitenomweg 3
Plaats Reeuwijk
Veld
Heren
Elmar, Erwin, Henk, Jarreth, Rick, Sem, Tom
Dames
Gamze, Judith, Lena, Louise, Nelleke
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK10439
Klasse S-074

KVS | Maritiem A1 - Achilles A1

Datum 16-10-2021
Aanvang 10:30
Verzamelen 09:30
Adres Cremerweg 2
Plaats Scheveningen
Veld
Heren
Max, Quin, Thijs, Xander
Dames
Floor, Merel, Noah, Yara
Reserves
Citlali, Damien
Coach
Marit, Dylan
Vervoer
Verslag
Quin Hollander
Scheids
M.C. Busse
Wedstrijdnummer WK2800
Klasse A1E

Achilles B1 - Dijkvogels B1

Datum 16-10-2021
Aanvang 11:00
Verzamelen 10:00
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Björn, Levi, Mick, Shane
Dames
Demi, Esmee, Jill, Paivi
Reserves
Tehzeeb, Jim
Coach
Frank, Noa
Vervoer
Verslag
Scheids
Daan H Hoekstra, D.
Wedstrijdnummer WK1385
Klasse B1H

Gemini B1 - Achilles B3

Datum 16-10-2021
Aanvang 12:30
Verzamelen 11:05
Adres Groenhovenpark 1
Plaats Gouda
Veld
Heren
Joost, Justus, Siemen, Teun
Dames
Bregje, Jalien, Malou, Resa, Stella
Reserves
Lucas
Coach
Pepijn, Tobias
Vervoer
Roelofs,Westgeest,Veen van Wolfswinkel,van den Noort
Verslag
Resa Knoester
Scheids
Wedstrijdnummer BK7162
Klasse B-067

Madjoe C1 - Achilles C1

Datum 16-10-2021
Aanvang 11:15
Verzamelen 10:00
Adres Waardlaan
Plaats Rijnsburg
Veld
Heren
Bradley, Dirk, Erik, Jens, Milan
Dames
Layla, Lisette, Lynn, Sofie
Reserves
Coach
Cino, Koos
Vervoer
Brenkman,Laarhoven,Nooteboom,van der Veen
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer WK181
Klasse C1E

Achilles C2 - Valto C4

Datum 16-10-2021
Aanvang 10:00
Verzamelen 09:15
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Aiden, Jez, Mika, Sem
Dames
Almes, Donya, Lianne, Malek
Reserves
Coach
Ruben, Stef
Vervoer
Verslag
Mika van Collenburg
Scheids
Niek Visser
Wedstrijdnummer BK6112
Klasse C-083

Valto D1 - Achilles D1

Datum 16-10-2021
Aanvang 11:00
Verzamelen 09:45
Adres Veilingweg 18
Plaats De Lier
Veld
Heren
Joe, Lars, Semm, Tim
Dames
Fleur, Lola, Vera
Reserves
Celine, Emily, Klaas
Coach
Rosanna, Joost
Vervoer
Ziemba,Spies,Hulsman
Verslag
Britt Linse
Scheids
Wedstrijdnummer BK3601
Klasse D-074

ONDO D2 - Achilles D2

Datum 16-10-2021
Aanvang 11:15
Verzamelen 10:00
Adres van Leeuwenhoekstraat 30
Plaats ’s-Gravenzande
Veld
Heren
Fedde, Jim, Niels, Xander
Dames
Fiep, Imke, Noa, Sophie
Reserves
Isa, Tygo
Coach
Noah, Leon
Vervoer
Puijk,Leben,van Leeuwen
Verslag
Noa Puijk
Scheids
Wedstrijdnummer BK4792
Klasse D-075

Achilles D3 - ALO D1

Datum 16-10-2021
Aanvang 09:00
Verzamelen 08:15
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Klaas, Robin, Tygo, Zinedine
Dames
Celine, Emily, Isa, Liz
Reserves
Imke
Coach
Jaap, Maarten
Vervoer
Verslag
Robin Schrover
Scheids
Gamze Cinar
Wedstrijdnummer BK4732
Klasse D-093

Achilles E1 - Avanti | Post Makelaardij E1

Datum 16-10-2021
Aanvang 10:00
Verzamelen 09:30
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Jarmo, Luuk, Noah
Dames
Philène, Soe
Reserves
Coach
Merel, Xander
Vervoer
Verslag
Jarmo Laarhoven
Scheids
Sten Verleg
Wedstrijdnummer BK3180
Klasse E-108

Avanti | Post Makelaardij E3 - Achilles E2

Datum 16-10-2021
Aanvang 11:00
Verzamelen 10:00
Adres Sportlaan 1
Plaats Pijnacker
Veld
Heren
Dwayne
Dames
Feline, Marley, Mila
Reserves
Minka
Coach
Jill, Marije, Paivi
Vervoer
Maas,van der Spek
Verslag
Dwayne Lek
Scheids
Wedstrijdnummer BK3082
Klasse E-115

Avanti | Post Makelaardij E5 - Achilles E3

Datum 16-10-2021
Aanvang 15:00
Verzamelen 14:00
Adres Sportlaan 1
Plaats Pijnacker
Veld
Heren
Owen, Vincent
Dames
Minka, Paschalia
Reserves
Luuk
Coach
Max, Quin, Thijs
Vervoer
Verheijen,Raskou,Zoutendijk
Verslag
Vincent Zoutendijk
Scheids
Wedstrijdnummer BK1463
Klasse E-121

Achilles E4 - KVS | Maritiem E5

Datum 16-10-2021
Aanvang 09:00
Verzamelen 08:30
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Boris, Jonah, Jonne
Dames
Ashlyn, Julie
Reserves
Coach
Demi, Merel, Yara
Vervoer
Verslag
Ashlyn Verloop
Scheids
Achilles A2 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK1421
Klasse E-123

Achilles E5 - Valto E5

Datum 16-10-2021
Aanvang 10:00
Verzamelen 09:30
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Kenz, Teun
Dames
Ella, Frederique, Lauren, Tessa
Reserves
Coach
Elise, Feline, Melissa, Stefania
Vervoer
Verslag
Tessa Iterson
Scheids
Achilles A2 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK3027
Klasse E-139

HKV/Ons Eibernest 4 - Achilles 5

Datum 17-10-2021
Aanvang 12:00
Verzamelen 11:15
Adres Steenwijklaan 16
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Alexander, Erwin, Martijn, Niek, Tako
Dames
Desiree, Laura, Marian, Renee, Renske
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer WK5007
Klasse R3N

KZ Danaiden 12 - Achilles 8

Datum 17-10-2021
Aanvang 14:30
Verzamelen 13:15
Adres Montgomerystraat 50
Plaats Leiden
Veld
Heren
Arie, Fred, Ike, Joost, Joram, Lars, Roger
Dames
Esmee, Estelle, Quirina, Roelie, Susan
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK8977
Klasse S-223

Achilles 1 - Apollo 1

Datum 23-10-2021
Aanvang 15:30
Verzamelen 14:30
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Glenn
Vervoer
Verslag
Scheids
M. Kuif
Wedstrijdnummer WK8669
Klasse 1D

Achilles 2 - VEO 3

Datum 23-10-2021
Aanvang 14:00
Verzamelen 13:00
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Bastiaan
Vervoer
Verslag
Scheids
Marc Montauban
Wedstrijdnummer WK6410
Klasse R1G

Achilles 3 - VEO 2

Datum 23-10-2021
Aanvang 12:30
Verzamelen 11:45
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Erna
Vervoer
Verslag
Scheids
T.P. Huijsman
Wedstrijdnummer WK6395
Klasse R1E

VEO 4 - Achilles 4

Datum 23-10-2021
Aanvang 12:00
Verzamelen 10:45
Adres Groene Zoom 6
Plaats Voorburg
Veld
Heren
Fabian, Michael, Tjitse, Twan
Dames
Audrey, Katrien, Mandy, Marieke, Shirley
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
J. Keijman
Wedstrijdnummer WK4459
Klasse R2L

De Meervogels 3 - Achilles 6

Datum 23-10-2021
Aanvang 12:30
Verzamelen 11:15
Adres Dr. J.W. Palthelaan 1
Plaats Zoetermeer
Veld
Heren
Alex, Ivo, Leon, Rinus, Tristan
Dames
Alex, Kayleigh, Stacy, Tessa, Zoë
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer WK4464
Klasse R3O

Achilles A1 - Vriendenschaar A1

Datum 23-10-2021
Aanvang 11:00
Verzamelen 10:00
Adres Pomonaplein 71
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Max, Quin, Thijs, Xander
Dames
Floor, Ivy, Merel, Noah, Yara
Reserves
Citlali, Levi, Mick
Coach
Marit, Dylan
Vervoer
Verslag
Thijs Roos
Scheids
Jochem Schuurman
Wedstrijdnummer WK2782
Klasse A1E

VEO F1 - Achilles F1

Datum 23-10-2021
Aanvang 09:00
Verzamelen 08:00
Adres Groene Zoom 6
Plaats Voorburg
Veld
Heren
Brandon, Jase, Jelte
Dames
Evi, Milou
Reserves
Coach
Renske, Niels, Tjitse
Vervoer
Kraak,van Dam
Verslag
Brandon van Dam
Scheids
Puck Verschoor, P.
Wedstrijdnummer BK12747
Klasse F-055