Opstellingen

Hieronder vindt u de opstellingen voor het komend weekend. Deze worden op zondag automatisch opgehaald uit de database, maar zijn dan nog niet (altijd) bijgewerkt. Kijk dus altijd op maandag of dinsdag voor de bijgewerkte opstellingen.

 

Afschrijven

Afschrijven voor de wedstrijden van komend weekend kan telefonisch tot donderdag 19.00 uur. Indien je nu al weet dat je een keer niet kan, stuur dan een e-mail.

TeamAfbellen bijTelefoonnummerE-mailadres
Achilles 4 Nb Nb  
Achilles 5 Renee Lelieveld 06 - 23 57 17 52
Achilles 6 Shirley Beck 06 - 20 83 94 53
Achilles 7 Henk Kop 06 - 81 46 55 11
Achilles 8 Nb Nb
Senioren (veld/zaal) Wedstrijdzaken nvt wedstrijdzaken@hkvachilles.nl
Junioren (A) (veld)
Rianne van Groen Zie digitale krantje rianne.vgroen@hkvachilles.nl
Junioren (A) (zaal)
Ilonka van Hagen 06 - 11 52 57 39 ilonka.vhagen@hkvachilles.nl
Aspiranten (C/B) (veld) Majka Deurloo 06 - 48 53 09 96 majka.deurloo@hkvachilles.nl
Aspiranten (C/B) (zaal) Janita Roelofs 06 - 37 56 84 79 janita.roelofs@hkvachilles.nl
Pupillen (D/E/F) (veld) Claudia Hollander 06 - 24 80 90 68 claudia.hollander@hkvachilles.nl
Pupillen (D/E/F) (zaal)
Nicole Brusse 06 - 38 51 01 23 nicole.brusse@hkvachilles.nl

Commissie Wedstrijdzaken heeft nog geen wedstrijdsecretaris voor de senioren bereid gevonden deze taak op zich te nemen en blijft dus hard op zoek naar iemand die deze taak wil uitvoeren. Dit houdt in dat er in noodgevallen en wedstrijdwijzigingen contact opgenomen kan worden met Wedstrijdzaken. Lijkt jou deze vrijwilligerstaak iets voor jou? Wij vernemen graag van je!

Wedstrijdverslagen

Wedstrijdverslagen naar website@hkvachilles.nl (voor maandag 12.00u)


Achilles B3 - Weidevogels B2

Datum 24-01-2020
Aanvang 19:00
Verzamelen 18:15
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Leander Gerritsen, Ocker Pijlman, Siddarth Asargi, Taufeique Moemoe
Dames
Elishya Ros, Malou Veen van Wolfswinkel, Mira Pepe, Naomi van Leeuwen
Reserves
Tehzeeb Moemoe, Armin van der Zijden
Coach
Annelotte van Geel
Vervoer
Verslag
Leander Gerritsen
Scheids
Marinus Stulp
Wedstrijdnummer BK20308
Klasse B-042

Achilles 1 - Nova 1

Datum 25-01-2020
Aanvang 20:30
Verzamelen 19:30
Adres Laan van Poot 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Glenn de Vries
Vervoer
Verslag
Scheids
M. Kuif
Wedstrijdnummer WK12363
Klasse 1D

Achilles 2 - Nova 2

Datum 25-01-2020
Aanvang 19:10
Verzamelen 18:10
Adres Laan van Poot 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Bastiaan Maessen
Vervoer
Verslag
Scheids
N. Karbet
Wedstrijdnummer WK16143
Klasse R1G

Achilles 3 - Tempo 3

Datum 25-01-2020
Aanvang 16:10
Verzamelen 15:25
Adres Gaslaan 200
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Dames
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Sander van Beek
Wedstrijdnummer WK16132
Klasse R1E

KVS / Maritiem 4 - Achilles 4

Datum 25-01-2020
Aanvang 19:40
Verzamelen 18:55
Adres Seinpoststraat 150
Plaats Scheveningen
Veld
Heren
Fabian van Hagen, Kjeld Verboom, Simon Rodriguez, Tjitse Bouwkamp, Twan de Raad
Dames
Anna Spaans, Audrey de Man, Bo van Leeuwe, Katrien Volleman, Marieke van Maldegem
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
(   reserve: Martin )
Wedstrijdnummer WK15898
Klasse R2L

DES 4 - Achilles 6

Datum 25-01-2020
Aanvang 17:30
Verzamelen 16:15
Adres Koningin Julianaplein 1
Plaats Den Hoorn
Veld
Heren
Alex Opmeer, Erwin de Laleijne, Ivo Rog, Mathijs Oosterhuis, Rinus Cost, Tristan Koimer, Tristan Rosenbaum
Dames
Danielle van Maanen, Joy Oudshoorn, Mieke Deurloo, Shirley Beck, Vera Berghout
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer WK15905
Klasse R3Q

Achilles 7 - Avanti / Post Makelaardij 6

Datum 25-01-2020
Aanvang 20:15
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Elmar Muller, Henk Kop, Jarreth Chang, Leon van Dam, Rick Ruis, Sem de Raad, Tom Hoogendijk
Dames
Alex van der Stap, Evy Vroomans, Judith Maes, Louise Boonstoppel, Nelleke de Kort, Tessa Palstra
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles 5
Wedstrijdnummer BK16389
Klasse S-038

Fortuna / Delta Logistiek A1 - Achilles A1

Datum 25-01-2020
Aanvang 16:45
Verzamelen 15:15
Adres Schoemakerstraat 342
Plaats Delft
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Marlou de Reu, Yara Koene, Osayande Lyawe, Stef van den Brand
Coach
Arjen van Nieuwenhuijzen, Sander Suurd
Vervoer
Brusse,Groen,van Nieuwenhuijzen,Pot,van Vianen
Verslag
Scheids
L.M. Laban
Wedstrijdnummer WK17424
Klasse AHKA

Kinderdijk A1 - Achilles A2

Datum 25-01-2020
Aanvang 13:10
Verzamelen onbekend
Adres Groen van Prinstererstr 107
Plaats Alblasserdam
Veld
Heren
Julian Sanches, Lucas Winia, Osayande Lyawe, Quincy Smit, Stef van den Brand, Zohier Belarbi
Dames
Kayleigh Smit, Marlou de Reu, Pauline Erkelens, Rosanna van Kester, Yara Koene, Zoë Muller
Reserves
Coach
Bastiaan Overwater
Vervoer
Erkelens,de Reu,Sanches,Smit
Verslag
Scheids
J. Postma
Wedstrijdnummer WK17616
Klasse AOKC

Achilles A3 - DES A2

Datum 25-01-2020
Aanvang 19:05
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Kaj Labordus, Thom Wiersma, Tim van der Zwan, Jaimy Trouwborst, Thijs Roos
Dames
Esmee Morris, Estelle Arnts, Hannah Brauer, Linnet Veltman, Melissa Vijverberg
Reserves
Citlali Sip
Coach
Mark de Bruijn, Robbin Noorlander
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles 7
Wedstrijdnummer BK18665
Klasse A-036

Refleks B1 - Achilles B1

Datum 25-01-2020
Aanvang 09:25
Verzamelen 08:25
Adres Schaapweg 2 4
Plaats Rijswijk
Veld
Heren
Jaimy Trouwborst, Max Bakker, Quin Hollander, Thijs Roos
Dames
Citlali Sip, Floor Schuiten, Ivy van Giffen, Merel Dekeling, Noah de Bruijn
Reserves
Sanne van der Zwan, Björn Weerman, Lucas Latour
Coach
Joost van Soest, Rick Pot
Vervoer
Verslag
Noah de Bruijn
Scheids
Diana Boogaard
Wedstrijdnummer WK19026
Klasse B1F

Achilles B2 - Avanti / Post Makelaardij B4

Datum 25-01-2020
Aanvang 18:05
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Niek Nooteboom, Pepijn Bins
Dames
Elise Roelofs, Kimberly Vijverberg, Maleah Koene, Milla Linse, Sanne van der Zwan, Silja Labordus
Reserves
Bo Linse
Coach
Vervoer
Verslag
Sanne van der Zwan
Scheids
Achilles 7
Wedstrijdnummer BK20983
Klasse B-036

Achilles B3 - KVS / Maritiem B3

Datum 25-01-2020
Aanvang 17:25
Verzamelen 16:40
Adres Gaslaan 200
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Leander Gerritsen, Ocker Pijlman, Siddarth Asargi, Taufeique Moemoe
Dames
Elishya Ros, Malou Veen van Wolfswinkel, Naomi van Leeuwen, Stella Woestenburg
Reserves
Tehzeeb Moemoe
Coach
Annelotte van Geel
Vervoer
Verslag
Elishya Ros
Scheids
Achilles 3
Wedstrijdnummer BK20987
Klasse B-042

Velocitas C1 - Achilles C1

Datum 25-01-2020
Aanvang 10:55
Verzamelen 09:25
Adres Hoogmadeseweg
Plaats Leiderdorp
Veld
Heren
Damien Leben, Levi van Nieuwenhuijzen, Mick Peeters, Shane Amatredjo
Dames
Demi Brusse, Jill Hollander, Nikki Spies, Paivi Labordus
Reserves
Manelle Belarbi, Tehzeeb Moemoe, Lucas Houwing
Coach
Julia Baak, Frank Baars
Vervoer
Brusse,Hollander,Leben,van Nieuwenhuijzen
Verslag
Mick Peeters
Scheids
M. de Soet
Wedstrijdnummer WK19799
Klasse C1E

Achilles C2 - Olympia C1

Datum 25-01-2020
Aanvang 13:00
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Aaron Corporan, Björn Weerman, Lucas Houwing, Lucas Latour
Dames
Bo Linse, Lisanne Verhagen, Lizzy Mertens, Manelle Belarbi, Tehzeeb Moemoe
Reserves
Milan Laarhoven
Coach
Joy Oudshoorn, Sterre Groen
Vervoer
Verslag
Lisanne Verhagen
Scheids
Achilles A3 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK21972
Klasse C-048

KOAG C3 - Achilles C3

Datum 25-01-2020
Aanvang 16:20
Verzamelen 14:50
Adres Groene Wetering
Plaats Krimpen ad IJssel
Veld
Heren
Armin van der Zijden, Joost Roelofs, Oscar Burnett, Siemen Mathot, Teun van den Noort, Thomas Hulshorst
Dames
Bregje van der Veen, Jalien Westgeest
Reserves
Bradley Smit, Dirk van der Veen
Coach
Gamze Cinar, Tessa Palstra
Vervoer
Burnett,Hulshorst,van den Noort,Westgeest
Verslag
Oscar Burnett
Scheids
Wedstrijdnummer BK21984
Klasse C-053

Achilles D3 - Lynx D1

Datum 25-01-2020
Aanvang 12:00
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Aiden Soerodikromo, Jez Davis, Mika van Collenburg
Dames
Almes Mahi, Donya Zorgui, Lena Kaal, Lola Ziemba, Malek Thomas, Resa Knoester
Reserves
Coach
Anne Baak, Jaap Baak
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles A1 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK26712
Klasse D-051

Dijkvogels E1 - Achilles E1

Datum 25-01-2020
Aanvang 10:00
Verzamelen 09:00
Adres Lange Kruisweg 44 E
Plaats Maasdijk
Veld
Heren
Lars Weerman, Semm Hulsman, Tim Spies
Dames
Britt Linse, Fleur Verwijs, Sophie Pasutto
Reserves
Coach
Vervoer
Linse,Pasutto,Weerman
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK36743
Klasse E-078

Meervogels / Física E3 - Achilles E2

Datum 25-01-2020
Aanvang 09:00
Verzamelen 08:00
Adres Prismalaan 40
Plaats Zoetermeer
Veld
Heren
Fedde van Mosel, Xander Leben
Dames
Jinte Vrijenhoek, Noa Puijk, Roos van der Laaken, Sophie Diemel
Reserves
Coach
Cino Koene, Noa Brusse, Paul v.d. Laaken
Vervoer
v.d. Laaken,Puijk,Vrijenhoek
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK31874
Klasse E-084

ONDO E6 - Achilles E3

Datum 25-01-2020
Aanvang 09:00
Verzamelen 08:00
Adres Mercatorweg 50
Plaats Hoek van Holland
Veld
Heren
Jesse de Groot, Jim van Leeuwen, Klaas van Noort, Niels Latour
Dames
Fiep den Hartog, Imke van der Veen
Reserves
Coach
Jeanette Cost, Mieke Deurloo
Vervoer
den Hartog,Latour,van Leeuwen
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK36773
Klasse E-072

Achilles E4 - Excelsior E3

Datum 25-01-2020
Aanvang 10:00
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Joe Lek, Tygo Brouwer
Dames
Daniela Banshidhar-Sharma, Fabienne de Graaf, Isa van Boltaringen
Reserves
Coach
Kayleigh Smit, Marlou de Reu
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles A1 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK31845
Klasse E-088

Achilles Beren - KVS / Maritiem F2

Datum 25-01-2020
Aanvang 09:00
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Luc de Groot, Luuk Wiekenkamp, Owen Verheijen, Vincent Zoutendijk
Dames
Mila Maas, Minka Boelhouwer
Reserves
Coach
Mark Wiekenkamp, Peter Zoutendijk
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles A1 ( begeleid door: Marije Maas )
Wedstrijdnummer BK33447
Klasse F-034

Achilles Wolven - ODO F3

Datum 25-01-2020
Aanvang 09:00
Verzamelen onbekend
Adres Colensostraat 2
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Boris de Gelder, Jonah van Collenburg, Mika Jillissen
Dames
Faylinn Verbeek, Hanna Maessen, Paschalia Raskou
Reserves
Coach
Selene van Ee, Wesley Smit
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles A3 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK37076
Klasse F-045

Refleks 4 - Achilles 5

Datum 26-01-2020
Aanvang 13:15
Verzamelen 12:00
Adres Waldhoornplein 1
Plaats Rijswijk
Veld
Heren
Alexander Bodaan, Erwin Bodaan, Erwin van Veen, Martijn Schaap, Niek Visser, Niels Aandewiel, Tako Hulsman
Dames
Desiree de Bruin, Laura Rozendaal, Marian Kasten, Raquel Chapper, Renee Lelieveld, Renske Lelieveld, Simone Kouwenhoven, Tessa Rijskamp
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer WK16105
Klasse R3P

Dubbel Zes / Futura 5 - Achilles 8

Datum 26-01-2020
Aanvang 14:20
Verzamelen 13:35
Adres Laan van Poot 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Arie den Heijer, Ike Biekram, Joost van Soest, Roger Kalberg, Sander Nooteboom
Dames
Emmy Arndts, Gamze Cinar, Roelie Arbouw, Susan Middeldorp
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK14077
Klasse S-217