Opstellingen

Hieronder vindt u de opstellingen voor het komend weekend. Deze worden op zondag automatisch opgehaald uit de database, maar zijn dan nog niet (altijd) bijgewerkt. Kijk dus altijd op maandag of dinsdag voor de bijgewerkte opstellingen.

 

Afschrijven

Afschrijven voor de wedstrijden van komend weekend kan telefonisch tot donderdag 19.00 uur. Indien je nu al weet dat je een keer niet kan, stuur dan een e-mail.

TeamAfbellen bijTelefoonnummerE-mailadres
Achilles 4 Nb Nb  
Achilles 5 Renee Lelieveld 06 - 23 57 17 52
Achilles 6 Shirley Beck 06 - 20 83 94 53
Achilles 7 Henk Kop 06 - 81 46 55 11
Achilles 8 Nb Nb
Senioren (veld/zaal) Wedstrijdzaken nvt wedstrijdzaken@hkvachilles.nl
Junioren (A) (veld)
Rianne van Groen Zie digitale krantje rianne.vgroen@hkvachilles.nl
Junioren (A) (zaal)
Ilonka van Hagen 06 - 11 52 57 39 ilonka.vhagen@hkvachilles.nl
Aspiranten (C/B) (veld) Majka Deurloo 06 - 48 53 09 96 majka.deurloo@hkvachilles.nl
Aspiranten (C/B) (zaal) Janita Roelofs 06 - 37 56 84 79 janita.roelofs@hkvachilles.nl
Pupillen (D/E/F) (veld) Claudia Hollander 06 - 24 80 90 68 claudia.hollander@hkvachilles.nl
Pupillen (D/E/F) (zaal)
Nicole Brusse 06 - 38 51 01 23 nicole.brusse@hkvachilles.nl

Commissie Wedstrijdzaken heeft nog geen wedstrijdsecretaris voor de senioren bereid gevonden deze taak op zich te nemen en blijft dus hard op zoek naar iemand die deze taak wil uitvoeren. Dit houdt in dat er in noodgevallen en wedstrijdwijzigingen contact opgenomen kan worden met Wedstrijdzaken. Lijkt jou deze vrijwilligerstaak iets voor jou? Wij vernemen graag van je!

Wedstrijdverslagen

Wedstrijdverslagen naar website@hkvachilles.nl (voor maandag 12.00u)


Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Achilles 1

Datum 14-12-2019
Aanvang 19:30
Verzamelen onbekend
Adres Bavoortseweg 27
Plaats Leusden
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Glenn de Vries
Vervoer
Verslag
Scheids
G.H. Dekker
Wedstrijdnummer WK10949
Klasse 1D

Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Achilles 2

Datum 14-12-2019
Aanvang 18:00
Verzamelen onbekend
Adres Bavoortseweg 27
Plaats Leusden
Veld
Heren
Is bekend
Dames
Is bekend
Reserves
Coach
Bastiaan Maessen
Vervoer
Verslag
Scheids
R. Gerritsen
Wedstrijdnummer WK13535
Klasse R1G

Avanti / Post Makelaardij 3 - Achilles 3

Datum 14-12-2019
Aanvang 19:30
Verzamelen 18:15
Adres Sportlaan 1 a
Plaats Pijnacker
Veld
Heren
Dames
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Matthijs Welter
Wedstrijdnummer WK13525
Klasse R1E

Achilles 4 - Weidevogels 3

Datum 14-12-2019
Aanvang 16:05
Verzamelen 15:20
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Fabian van Hagen, Kjeld Verboom, Simon Rodriguez, Tjitse Bouwkamp, Twan de Raad
Dames
Anna Spaans, Audrey de Man, Bo van Leeuwe, Katrien Volleman, Marieke van Maldegem
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
F. Montanje
Wedstrijdnummer WK13421
Klasse R2L

Achilles 6 - Twist 3

Datum 14-12-2019
Aanvang 17:15
Verzamelen 16:30
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Alex Opmeer, Erwin de Laleijne, Ivo Rog, Mathijs Oosterhuis, Rinus Cost, Tristan Koimer, Tristan Rosenbaum
Dames
Danielle van Maanen, Joy Oudshoorn, Mieke Deurloo, Shirley Beck, Vera Berghout
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
R. Pardoen
Wedstrijdnummer WK13408
Klasse R3Q

Achilles 7 - Valto 9

Datum 14-12-2019
Aanvang 18:25
Verzamelen 17:40
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Elmar Muller, Henk Kop, Jarreth Chang, Leon van Dam, Rick Ruis, Sem de Raad, Tom Hoogendijk
Dames
Alex van der Stap, Evy Vroomans, Judith Maes, Louise Boonstoppel, Nelleke de Kort, Tessa Palstra
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles 6
Wedstrijdnummer BK39146
Klasse S-038

KZ / Thermo4U A1 - Achilles A1

Datum 14-12-2019
Aanvang 16:15
Verzamelen 14:15
Adres Wezelstraat 7e
Plaats Koog ad Zaan
Veld
Heren
Cino Koene, Mick van Nieuwenhuijzen, Noa Brusse, Noah de Jong, Rick Pot
Dames
Daniëlle Buis, Olivia van Bleijswijk, Romy van Vianen, Sterre Groen, Yrsa Ravensbergen
Reserves
Marlou de Reu, Yara Koene, Osayande Lyawe, Stef van den Brand
Coach
Arjen van Nieuwenhuijzen, Sander Suurd
Vervoer
van Bleijswijk,Groen,de Jong,Koene,Ravensbergen
Verslag
Scheids
RL Zwart
Wedstrijdnummer WK16749
Klasse AHKA

Achilles A2 - Nieuwerkerk A1

Datum 14-12-2019
Aanvang 11:20
Verzamelen 10:35
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Julian Sanches, Lucas Winia, Osayande Lyawe, Quincy Smit, Stef van den Brand, Zohier Belarbi
Dames
Anna Spetgens, Kayleigh Smit, Marlou de Reu, Pauline Erkelens, Rosanna van Kester, Yara Koene, Zoë Muller
Reserves
Coach
Bastiaan Overwater
Vervoer
Verslag
Scheids
Ad Spelt
Wedstrijdnummer WK16779
Klasse AOKC

Achilles B1 - Valto B1

Datum 14-12-2019
Aanvang 15:00
Verzamelen 14:00
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Jaimy Trouwborst, Max Bakker, Quin Hollander, Thijs Roos
Dames
Citlali Sip, Floor Schuiten, Ivy van Giffen, Merel Dekeling, Noah de Bruijn
Reserves
Nikki Spies, Damien Leben, Levi van Nieuwenhuijzen
Coach
Joost van Soest, Rick Pot
Vervoer
Verslag
Jaimy Trouwborst
Scheids
Corne Pronk
Wedstrijdnummer WK18772
Klasse B1F

Nieuwerkerk B2 - Achilles B2

Datum 14-12-2019
Aanvang 14:30
Verzamelen 13:00
Adres Steenbakkerij 2
Plaats Nieuwerkerk ad IJssel
Veld
Heren
Niek Nooteboom, Pepijn Bins, Taufeique Moemoe
Dames
Elise Roelofs, Femke Sinnige, Sanne van der Zwan, Silja Labordus, Tehzeeb Moemoe
Reserves
Coach
Vervoer
Bins,Koene,Nooteboom,van der Zwan
Verslag
Kimberly Vijverberg
Scheids
Maarten Vermeij
Wedstrijdnummer BK19517
Klasse B-036

Phoenix B2 - Achilles B3

Datum 14-12-2019
Aanvang 16:00
Verzamelen 14:45
Adres Zanzibarplein 20
Plaats Zoetermeer
Veld
Heren
Leander Gerritsen, Siddarth Asargi, Taufeique Moemoe
Dames
Elishya Ros, Malou Veen van Wolfswinkel, Naomi van Leeuwen, Stella Woestenburg
Reserves
Coach
Annelotte van Geel
Vervoer
Gerritsen,Pepe,Ros,Woestenburg
Verslag
Mira Pepe
Scheids
Wedstrijdnummer BK21009
Klasse B-042

Achilles C1 - KVS / Maritiem C1

Datum 14-12-2019
Aanvang 13:55
Verzamelen 13:10
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Damien Leben, Levi van Nieuwenhuijzen, Mick Peeters, Shane Amatredjo
Dames
Demi Brusse, Jill Hollander, Nikki Spies, Paivi Labordus
Reserves
Bo Linse, Manelle Belarbi, Björn Weerman, Viggo Linse
Coach
Julia Baak, Frank Baars
Vervoer
Verslag
Levi van Nieuwenhuijzen
Scheids
Wedstrijdnummer WK19588
Klasse C1E

Achilles C2 - OZC C1

Datum 14-12-2019
Aanvang 10:10
Verzamelen 09:25
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Aaron Corporan, Björn Weerman, Lucas Houwing, Lucas Latour, Viggo Linse
Dames
Bo Linse, Lisanne Verhagen, Lizzy Mertens, Manelle Belarbi, Tehzeeb Moemoe
Reserves
Coach
Joy Oudshoorn, Sterre Groen
Vervoer
Verslag
Lizzy Mertens
Scheids
Achilles A3 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK22961
Klasse C-048

Achilles C3 - Vriendenschaar C2

Datum 14-12-2019
Aanvang 12:50
Verzamelen 12:05
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Armin van der Zijden, Joost Roelofs, Michael Steensma, Oscar Burnett, Siemen Mathot
Dames
Bregje van der Veen, Jalien Westgeest
Reserves
Malou Veen van Wolfswinkel, Naomi van Leeuwen, Siddarth Asargi
Coach
Gamze Cinar, Tessa Palstra
Vervoer
Verslag
Thomas Hulshorst
Scheids
Dominique Welbergen ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK21703
Klasse C-053

RWA D1 - Achilles D1

Datum 14-12-2019
Aanvang 11:00
Verzamelen 09:30
Adres Stationsstraat 1
Plaats Rhoon
Veld
Heren
Bradley Smit, Dirk van der Veen, Jim Peeters, Milan Laarhoven, Jens Nooteboom
Dames
Esmee Alkema, Kiki Kraak, Liv Anthony-Jimenez, Lynn Hulsman, Sanne Alkema
Reserves
Coach
Nikki de Groot, Wim de Groot
Vervoer
Alkema,Kraak,Laarhoven,Smit
Verslag
Scheids
Daan Prikker
Wedstrijdnummer BK24551
Klasse D-054

Excelsior D2 - Achilles D2

Datum 14-12-2019
Aanvang 12:00
Verzamelen 10:45
Adres Martinus Nijhofflaan 84
Plaats Delft
Veld
Heren
Erik Zoutendijk, Jan Woestenburg, Lukas Kuper, Milan van der Geest, Sem Maas
Dames
Joanne van Kaam, Layla Brenkman, Lianne Plugge, Lisette Houwing, Sofie Burnett
Reserves
Coach
Vera Berghout, Simon Rodriguez
Vervoer
Houwing,van Kaam,Maas,Plugge
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK26045
Klasse D-058

Excelsior D3 - Achilles D3

Datum 14-12-2019
Aanvang 11:00
Verzamelen 09:45
Adres Martinus Nijhofflaan 84
Plaats Delft
Veld
Heren
Aiden Soerodikromo, Jez Davis, Mika van Collenburg
Dames
Almes Mahi, Lena Kaal, Lola Ziemba, Malek Thomas, Resa Knoester
Reserves
Lianne Plugge, Lukas Kuper
Coach
Anne Baak, Jaap Baak
Vervoer
van Collenburg,Kaal,Knoester,Thomas
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK26389
Klasse D-051

Achilles E1 - ALO E1

Datum 14-12-2019
Aanvang 09:10
Verzamelen 08:40
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Lars Weerman, Semm Hulsman, Tim Spies
Dames
Britt Linse, Fleur Verwijs, Sophie Pasutto
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Susan Middeldorp
Wedstrijdnummer BK28493
Klasse E-078

Achilles E2 - ONDO E4

Datum 14-12-2019
Aanvang 09:10
Verzamelen 08:40
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Fedde van Mosel, Xander Leben
Dames
Jinte Vrijenhoek, Noa Puijk, Roos van der Laaken, Sophie Diemel
Reserves
Coach
Cino Koene, Noa Brusse, Paul v.d. Laaken
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles A2 ( begeleid door: Marinus Stulp )
Wedstrijdnummer BK28607
Klasse E-084

Excelsior E2 - Achilles E3

Datum 14-12-2019
Aanvang 10:00
Verzamelen 09:00
Adres Martinus Nijhofflaan 84
Plaats Delft
Veld
Heren
Jesse de Groot, Jim van Leeuwen, Klaas van Noort, Niels Latour
Dames
Fiep den Hartog, Imke van der Veen
Reserves
Coach
Jeanette Cost, Mieke Deurloo
Vervoer
den Hartog,van Noort,van der Veen
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK28511
Klasse E-072

KVS / Maritiem F1 - Achilles Tijgers

Datum 14-12-2019
Aanvang 09:00
Verzamelen 08:30
Adres Seinpoststraat 150
Plaats Scheveningen
Veld
Heren
Jarmo Laarhoven, Luuk Deurloo, Noah van Os
Dames
Marley Jol, Philène van Eijk, Soe Maas
Reserves
Coach
Quin Hollander, Ricado van Os
Vervoer
Verslag
Scheids
Christian van der Eijk
Wedstrijdnummer BK33191
Klasse F-040

Achilles Beren - ODO F2

Datum 14-12-2019
Aanvang 09:10
Verzamelen 08:40
Adres Mr P D Fortuynwg 22
Plaats Den Haag
Veld
Heren
Luc de Groot, Luuk Wiekenkamp, Owen Verheijen, Vincent Zoutendijk
Dames
Mila Maas, Minka Boelhouwer
Reserves
Coach
Mark Wiekenkamp, Peter Zoutendijk
Vervoer
Verslag
Scheids
Achilles A1 ( begeleid door: Marije Maas )
Wedstrijdnummer BK34433
Klasse F-034

Avanti / Post Makelaardij F5 - Achilles Wolven

Datum 14-12-2019
Aanvang 13:15
Verzamelen 12:15
Adres Florijnstraat 1
Plaats Delfgauw
Veld
Heren
Boris de Gelder, Jonah van Collenburg, Mika Jillissen
Dames
Faylinn Verbeek, Hanna Maessen, Paschalia Raskou
Reserves
Coach
Selene van Ee, Wesley Smit
Vervoer
Maessen,Raskou,Verbeek
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK33208
Klasse F-045

KZ Danaiden 4 - Achilles 5

Datum 15-12-2019
Aanvang 14:45
Verzamelen 13:30
Adres Smaragdlaan 99
Plaats Leiden
Veld
Heren
Alexander Bodaan, Erwin Bodaan, Erwin van Veen, Martijn Schaap, Niek Visser, Niels Aandewiel, Tako Hulsman
Dames
Desiree de Bruin, Laura Rozendaal, Marian Kasten, Raquel Chapper, Renee Lelieveld, Renske Lelieveld, Simone Kouwenhoven, Tessa Rijskamp
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
C. Verhappen
Wedstrijdnummer WK15138
Klasse R3P

Sperwers 2 - Achilles 8

Datum 15-12-2019
Aanvang 16:15
Verzamelen 14:45
Adres Jan Ligthartstraat 95
Plaats Rotterdam
Veld
Heren
Arie den Heijer, Ike Biekram, Joost van Soest, Roger Kalberg, Sander Nooteboom
Dames
Emmy Arndts, Gamze Cinar, Roelie Arbouw, Susan Middeldorp
Reserves
Coach
Vervoer
Verslag
Scheids
Wedstrijdnummer BK13838
Klasse S-217

Fortuna / Delta Logistiek A2 - Achilles A2

Datum 21-12-2019
Aanvang 14:15
Verzamelen 13:00
Adres Schoemakerstraat 342
Plaats Delft
Veld
Heren
Julian Sanches, Lucas Winia, Osayande Lyawe, Quincy Smit, Stef van den Brand, Zohier Belarbi
Dames
Anna Spetgens, Kayleigh Smit, Marlou de Reu, Pauline Erkelens, Rosanna van Kester, Yara Koene, Zoë Muller
Reserves
Coach
Bastiaan Overwater
Vervoer
van den Brand,van Kester,Koene,Winia
Verslag
Scheids
R. Eijke
Wedstrijdnummer WK17267
Klasse AOKC