Uitslagen

Zaterdag 18 januari 2020
Datum: 18:55 Nummer: WK11065 Klasse: 1D Thuisploeg: MIA 1 Uitploeg: Achilles 1 Uitslag: 23 - 27
Datum: 17:35 Nummer: WK13713 Klasse: R1G Thuisploeg: MIA 2 Uitploeg: Achilles 2 Uitslag: 14 - 24
Datum: 20:30 Nummer: WK13722 Klasse: R1E Thuisploeg: Phoenix 2 Uitploeg: Achilles 3 Uitslag: 29 - 29
Datum: 19:35 Nummer: WK14788 Klasse: R2L Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Meervogels / Física 3 Uitslag: 24 - 17
Datum: 18:20 Nummer: WK14774 Klasse: R3Q Thuisploeg: Achilles 6 Uitploeg: ODO 3 Uitslag: 11 - 20
Datum: 15:20 Nummer: WK16856 Klasse: AHKA Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: DSC A1 Uitslag: 13 - 22
Datum: 13:40 Nummer: WK17248 Klasse: AOKC Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Meervogels / Física A1 Uitslag: 14 - 22
Datum: 15:05 Nummer: BK17387 Klasse: A-036 Thuisploeg: IJsselvogels A2 Uitploeg: Achilles A3 Uitslag: 17 - 11
Datum: 15:00 Nummer: WK18911 Klasse: B1F Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: Meervogels / Física B1 Uitslag: 18 - 14
Datum: 16:15 Nummer: BK19616 Klasse: B-036 Thuisploeg: Valto B3 Uitploeg: Achilles B2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 11:05 Nummer: BK19625 Klasse: B-042 Thuisploeg: Meervogels / Física B3 Uitploeg: Achilles B3 Uitslag: 16 - 1
Datum: 11:00 Nummer: WK19862 Klasse: C1E Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: VEO C1 Uitslag: 20 - 2
Datum: 10:00 Nummer: BK21885 Klasse: C-053 Thuisploeg: Achilles C3 Uitploeg: Nieuwerkerk C5 Uitslag: 6 - 6
Datum: 15:25 Nummer: BK26156 Klasse: D-054 Thuisploeg: Avanti / Post Makelaardij D2 Uitploeg: Achilles D1 Uitslag: 6 - 6
Datum: 09:00 Nummer: BK26157 Klasse: D-058 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: Futura D3 Uitslag: 7 - 8
Datum: 13:00 Nummer: BK28850 Klasse: E-078 Thuisploeg: Achilles E1 Uitploeg: RWA E1 Uitslag: 8 - 8
Datum: 14:00 Nummer: BK30426 Klasse: E-084 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: HKV / Ons Eibernest E1 Uitslag: 5 - 6
Datum: 12:00 Nummer: BK28929 Klasse: E-072 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: Dubbel Zes E1 Uitslag: 11 - 7
Datum: 11:00 Nummer: BK28865 Klasse: E-088 Thuisploeg: VEO E2 Uitploeg: Achilles E4 Uitslag: 4 - 3
Datum: 10:15 Nummer: BK34523 Klasse: F-040 Thuisploeg: Valto F1 Uitploeg: Achilles Tijgers Uitslag: 7 - 13
Datum: 10:00 Nummer: BK33361 Klasse: F-045 Thuisploeg: ONDO F5 Uitploeg: Achilles Wolven Uitslag: 7 - 8
Zondag 12 januari 2020
Datum: 11:15 Nummer: BK13412 Klasse: S-217 Thuisploeg: Achilles 8 Uitploeg: DeetosSnel 12 Uitslag: 9 - 23
Zaterdag 11 januari 2020
Datum: 18:45 Nummer: WK11690 Klasse: 1D Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: Dindoa 1 Uitslag: 27 - 21
Datum: 17:20 Nummer: WK14906 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: Dindoa 2 Uitslag: 20 - 20
Datum: 16:00 Nummer: WK14893 Klasse: R1E Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: ZKV 3 Uitslag: 18 - 14
Datum: 14:20 Nummer: WK14888 Klasse: R2L Thuisploeg: VEO 3 Uitploeg: Achilles 4 Uitslag: 15 - 17
Datum: 20:15 Nummer: WK13553 Klasse: R3P Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: KVS / Maritiem 5 Uitslag: 26 - 9
Datum: 16:30 Nummer: WK14861 Klasse: R3Q Thuisploeg: VEO 4 Uitploeg: Achilles 6 Uitslag: 28 - 8
Datum: 14:30 Nummer: BK14830 Klasse: S-038 Thuisploeg: Refleks 7 Uitploeg: Achilles 7 Uitslag: 17 - 13
Datum: 14:30 Nummer: WK17383 Klasse: AHKA Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: TOP / SolarCompleet A1 Uitslag: 19 - 20
Datum: 17:15 Nummer: BK17337 Klasse: A-036 Thuisploeg: Die Haghe A3 Uitploeg: Achilles A3 Uitslag: 8 - 9
Datum: 13:15 Nummer: BK20304 Klasse: B-036 Thuisploeg: Achilles B2 Uitploeg: ALO B2 Uitslag: 8 - 16
Datum: 12:15 Nummer: BK20308 Klasse: B-042 Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: Weidevogels B2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 11:45 Nummer: BK22998 Klasse: C-048 Thuisploeg: HKV / Ons Eibernest C1 Uitploeg: Achilles C2 Uitslag: 4 - 7
Datum: 11:00 Nummer: BK21329 Klasse: C-053 Thuisploeg: Excelsior C3 Uitploeg: Achilles C3 Uitslag: 13 - 3
Datum: 11:15 Nummer: BK24058 Klasse: D-054 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: NIO D1 Uitslag: 4 - 8
Datum: 10:10 Nummer: BK24695 Klasse: D-058 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: Die Haghe D2 Uitslag: 6 - 7
Datum: 10:00 Nummer: BK24751 Klasse: D-051 Thuisploeg: Phoenix D4 Uitploeg: Achilles D3 Uitslag: 24 - 1
Datum: 09:10 Nummer: BK30946 Klasse: E-072 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: GKV E1 Uitslag: 6 - 4
Datum: 11:45 Nummer: BK28341 Klasse: E-088 Thuisploeg: Avanti / Post Makelaardij E4 Uitploeg: Achilles E4 Uitslag: 2 - 9
Datum: 09:10 Nummer: BK32755 Klasse: F-040 Thuisploeg: Achilles Tijgers Uitploeg: Weidevogels F1 Uitslag: 18 - 7
Datum: 13:00 Nummer: BK34455 Klasse: F-034 Thuisploeg: ALO F1 Uitploeg: Achilles Beren Uitslag: 19 - 4
Datum: 09:10 Nummer: BK37063 Klasse: F-045 Thuisploeg: Achilles Wolven Uitploeg: Fortuna / Delta Logistiek F6 Uitslag: 7 - 16
Zaterdag 04 januari 2020
Datum: 14:00 Nummer: BK17051 Klasse: A-036 Thuisploeg: Fortuna / Delta Logistiek A4 Uitploeg: Achilles A3 Uitslag: 11 - 10
Datum: 14:00 Nummer: BK21009 Klasse: B-042 Thuisploeg: Phoenix B2 Uitploeg: Achilles B3 Uitslag: 4 - 5
Datum: 11:00 Nummer: BK22695 Klasse: C-048 Thuisploeg: Phoenix C1 Uitploeg: Achilles C2 Uitslag: 12 - 1
Datum: 09:30 Nummer: BK34896 Klasse: F-034 Thuisploeg: Nieuwerkerk F3 Uitploeg: Achilles Beren Uitslag: 12 - 10
Zaterdag 21 december 2019
Datum: 14:15 Nummer: WK17267 Klasse: AOKC Thuisploeg: Fortuna / Delta Logistiek A2 Uitploeg: Achilles A2 Uitslag: 21 - 17
Zondag 15 december 2019
Datum: 14:45 Nummer: WK15138 Klasse: R3P Thuisploeg: KZ Danaiden 4 Uitploeg: Achilles 5 Uitslag: 11 - 31
Datum: 16:15 Nummer: BK13838 Klasse: S-217 Thuisploeg: Sperwers 2 Uitploeg: Achilles 8 Uitslag: 12 - 12
Zaterdag 14 december 2019
Datum: 19:30 Nummer: WK10949 Klasse: 1D Thuisploeg: Antilopen / Lancyr Deelen 1 Uitploeg: Achilles 1 Uitslag: 23 - 29
Datum: 18:00 Nummer: WK13535 Klasse: R1G Thuisploeg: Antilopen / Lancyr Deelen 2 Uitploeg: Achilles 2 Uitslag: 18 - 21
Datum: 19:30 Nummer: WK13525 Klasse: R1E Thuisploeg: Avanti / Post Makelaardij 3 Uitploeg: Achilles 3 Uitslag: 25 - 18
Datum: 16:05 Nummer: WK13421 Klasse: R2L Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Weidevogels 3 Uitslag: 20 - 11
Datum: 17:15 Nummer: WK13408 Klasse: R3Q Thuisploeg: Achilles 6 Uitploeg: Twist 3 Uitslag: 12 - 17
Datum: 18:25 Nummer: BK39146 Klasse: S-038 Thuisploeg: Achilles 7 Uitploeg: Valto 9 Uitslag: 7 - 5
Datum: 16:15 Nummer: WK16749 Klasse: AHKA Thuisploeg: KZ / Thermo4U A1 Uitploeg: Achilles A1 Uitslag: 25 - 12
Datum: 11:20 Nummer: WK16779 Klasse: AOKC Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Nieuwerkerk A1 Uitslag: 20 - 19
Datum: 15:00 Nummer: WK18772 Klasse: B1F Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: Valto B1 Uitslag: 8 - 22
Datum: 14:30 Nummer: BK19517 Klasse: B-036 Thuisploeg: Nieuwerkerk B2 Uitploeg: Achilles B2 Uitslag: 8 - 6
Datum: 13:55 Nummer: WK19588 Klasse: C1E Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: KVS / Maritiem C1 Uitslag: 11 - 9
Datum: 10:10 Nummer: BK22961 Klasse: C-048 Thuisploeg: Achilles C2 Uitploeg: OZC C1 Uitslag: 3 - 4
Datum: 12:50 Nummer: BK21703 Klasse: C-053 Thuisploeg: Achilles C3 Uitploeg: Vriendenschaar C2 Uitslag: 3 - 3
Datum: 11:00 Nummer: BK24551 Klasse: D-054 Thuisploeg: RWA D1 Uitploeg: Achilles D1 Uitslag: 20 - 12
Datum: 12:00 Nummer: BK26045 Klasse: D-058 Thuisploeg: Excelsior D2 Uitploeg: Achilles D2 Uitslag: 12 - 5
Datum: 11:00 Nummer: BK26389 Klasse: D-051 Thuisploeg: Excelsior D3 Uitploeg: Achilles D3 Uitslag: 24 - 0
Datum: 09:10 Nummer: BK28493 Klasse: E-078 Thuisploeg: Achilles E1 Uitploeg: ALO E1 Uitslag: 7 - 6
Datum: 09:10 Nummer: BK28607 Klasse: E-084 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: ONDO E4 Uitslag: 7 - 1
Datum: 10:00 Nummer: BK28511 Klasse: E-072 Thuisploeg: Excelsior E2 Uitploeg: Achilles E3 Uitslag: 6 - 12
Datum: 09:00 Nummer: BK33191 Klasse: F-040 Thuisploeg: KVS / Maritiem F1 Uitploeg: Achilles Tijgers Uitslag: 8 - 13
Datum: 09:10 Nummer: BK34433 Klasse: F-034 Thuisploeg: Achilles Beren Uitploeg: ODO F2 Uitslag: 7 - 12
Datum: 13:15 Nummer: BK33208 Klasse: F-045 Thuisploeg: Avanti / Post Makelaardij F5 Uitploeg: Achilles Wolven Uitslag: 4 - 3
Dinsdag 10 december 2019
Datum: 18:00 Nummer: BK24293 Klasse: D-051 Thuisploeg: Futura D2 Uitploeg: Achilles D3 Uitslag: 0 - 0
Zondag 08 december 2019
Datum: 11:15 Nummer: BK13305 Klasse: S-217 Thuisploeg: Achilles 8 Uitploeg: Refleks 6 Uitslag: 10 - 11
Zaterdag 07 december 2019
Datum: 18:45 Nummer: WK10832 Klasse: 1D Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: Die Haghe 1 Uitslag: 17 - 13
Datum: 17:20 Nummer: WK13327 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: Die Haghe 2 Uitslag: 22 - 15
Datum: 16:00 Nummer: WK13315 Klasse: R1E Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: KZ / Thermo4U 3 Uitslag: 18 - 17
Datum: 17:50 Nummer: WK13168 Klasse: R2L Thuisploeg: Excelsior 3 Uitploeg: Achilles 4 Uitslag: 13 - 17
Datum: 20:20 Nummer: WK13142 Klasse: R3P Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: Velocitas 4 Uitslag: 11 - 8
Datum: 16:40 Nummer: WK13149 Klasse: R3Q Thuisploeg: Excelsior 4 Uitploeg: Achilles 6 Uitslag: 28 - 5
Datum: 17:40 Nummer: BK14604 Klasse: S-038 Thuisploeg: ONDO 5 Uitploeg: Achilles 7 Uitslag: 20 - 11
Datum: 14:25 Nummer: WK16696 Klasse: AHKA Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: SKF A1 Uitslag: 24 - 20
Datum: 15:10 Nummer: WK16667 Klasse: AOKC Thuisploeg: Sporting Delta A1 Uitploeg: Achilles A2 Uitslag: 27 - 10
Datum: 15:30 Nummer: BK17133 Klasse: A-036 Thuisploeg: Nieuwerkerk A2 Uitploeg: Achilles A3 Uitslag: 18 - 9
Datum: 12:00 Nummer: WK18741 Klasse: B1F Thuisploeg: Fortuna / Delta Logistiek B2 Uitploeg: Achilles B1 Uitslag: 15 - 13
Datum: 12:10 Nummer: BK19409 Klasse: B-036 Thuisploeg: Achilles B2 Uitploeg: Die Haghe B2 Uitslag: 8 - 15
Datum: 13:10 Nummer: BK19414 Klasse: B-042 Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: ONDO B4 Uitslag: 4 - 7
Datum: 12:10 Nummer: WK20612 Klasse: C1E Thuisploeg: Maassluis C1 Uitploeg: Achilles C1 Uitslag: 3 - 12
Datum: 14:15 Nummer: BK23479 Klasse: C-048 Thuisploeg: Avanti / Post Makelaardij C4 Uitploeg: Achilles C2 Uitslag: 6 - 3
Datum: 14:00 Nummer: BK21663 Klasse: C-053 Thuisploeg: Sperwers C1 Uitploeg: Achilles C3 Uitslag: 8 - 3
Datum: 11:10 Nummer: BK24282 Klasse: D-054 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: Olympia D1 Uitslag: 9 - 3
Datum: 10:10 Nummer: BK24345 Klasse: D-058 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: Valto D3 Uitslag: 4 - 10
Datum: 10:00 Nummer: BK24404 Klasse: D-051 Thuisploeg: KVS / Maritiem D3 Uitploeg: Achilles D3 Uitslag: 22 - 0
Datum: 13:00 Nummer: BK28431 Klasse: E-078 Thuisploeg: NIO E1 Uitploeg: Achilles E1 Uitslag: 4 - 13
Datum: 09:00 Nummer: BK28218 Klasse: E-084 Thuisploeg: IJsselvogels E3 Uitploeg: Achilles E2 Uitslag: 5 - 11
Datum: 09:10 Nummer: BK28276 Klasse: E-072 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: ODO E3 Uitslag: 8 - 15
Datum: 11:00 Nummer: BK28127 Klasse: E-088 Thuisploeg: Fortuna / Delta Logistiek E3 Uitploeg: Achilles E4 Uitslag: 6 - 5
Datum: 09:10 Nummer: BK34908 Klasse: F-040 Thuisploeg: Achilles Tijgers Uitploeg: Fortuna / Delta Logistiek F1 Uitslag: 16 - 15
Datum: 09:10 Nummer: BK33076 Klasse: F-045 Thuisploeg: Achilles Wolven Uitploeg: Dijkvogels F2 Uitslag: 5 - 2
Zondag 01 december 2019
Datum: 13:15 Nummer: WK12976 Klasse: R3P Thuisploeg: Phoenix 3 Uitploeg: Achilles 5 Uitslag: 11 - 26
Datum: 11:15 Nummer: BK13264 Klasse: S-217 Thuisploeg: Fortuna / Delta Logistiek 8 Uitploeg: Achilles 8 Uitslag: 16 - 12
Zaterdag 30 november 2019
Datum: 17:40 Nummer: WK10683 Klasse: 1D Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: KVA 1 Uitslag: 24 - 24
Datum: 16:20 Nummer: WK13055 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: KVA 2 Uitslag: 15 - 14
Datum: 15:00 Nummer: WK13042 Klasse: R1E Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: Die Haghe 3 Uitslag: 18 - 22
Datum: 18:00 Nummer: WK12744 Klasse: R2L Thuisploeg: Pernix 4 Uitploeg: Achilles 4 Uitslag: 17 - 25
Datum: 17:15 Nummer: WK12737 Klasse: R3Q Thuisploeg: Valto 4 Uitploeg: Achilles 6 Uitslag: 13 - 15
Datum: 20:20 Nummer: BK16254 Klasse: S-038 Thuisploeg: Achilles 7 Uitploeg: VEO 6 Uitslag: 7 - 7
Datum: 13:30 Nummer: WK16603 Klasse: AHKA Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: PKC / SWKGroep A1 Uitslag: 24 - 11
Datum: 16:40 Nummer: WK16537 Klasse: AOKC Thuisploeg: HKV / Ons Eibernest A1 Uitploeg: Achilles A2 Uitslag: 14 - 18
Datum: 19:10 Nummer: BK18552 Klasse: A-036 Thuisploeg: Achilles A3 Uitploeg: GKV A2 Uitslag: 20 - 13
Datum: 15:30 Nummer: WK18703 Klasse: B1F Thuisploeg: HKV / Ons Eibernest B1 Uitploeg: Achilles B1 Uitslag: 13 - 7
Datum: 12:15 Nummer: BK19258 Klasse: B-042 Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: Phoenix B2 Uitslag: 4 - 11
Datum: 14:00 Nummer: WK19531 Klasse: C1E Thuisploeg: Pernix C1 Uitploeg: Achilles C1 Uitslag: 8 - 19
Datum: 13:10 Nummer: BK23359 Klasse: C-048 Thuisploeg: KVS / Maritiem C2 Uitploeg: Achilles C2 Uitslag: 4 - 3
Datum: 11:10 Nummer: BK21281 Klasse: C-053 Thuisploeg: Achilles C3 Uitploeg: Avanti / Post Makelaardij C6 Uitslag: 7 - 6
Datum: 12:00 Nummer: BK24223 Klasse: D-054 Thuisploeg: KCR D1 Uitploeg: Achilles D1 Uitslag: 14 - 3
Datum: 11:10 Nummer: BK24185 Klasse: D-058 Thuisploeg: Meervogels / Física D2 Uitploeg: Achilles D2 Uitslag: 16 - 0
Datum: 10:10 Nummer: BK26535 Klasse: D-051 Thuisploeg: Achilles D3 Uitploeg: Excelsior D3 Uitslag: 2 - 23
Datum: 09:10 Nummer: BK27667 Klasse: E-078 Thuisploeg: Achilles E1 Uitploeg: Meervogels / Física E1 Uitslag: 3 - 12
Datum: 11:15 Nummer: BK27625 Klasse: E-084 Thuisploeg: Valto E5 Uitploeg: Achilles E2 Uitslag: 2 - 8
Datum: 09:10 Nummer: BK27922 Klasse: E-072 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: Die Haghe E2 Uitslag: 6 - 4
Datum: 09:10 Nummer: BK31588 Klasse: E-088 Thuisploeg: Achilles E4 Uitploeg: Meervogels / Física E5 Uitslag: 11 - 3
Datum: 09:00 Nummer: BK32910 Klasse: F-040 Thuisploeg: IJsselvogels F1 Uitploeg: Achilles Tijgers Uitslag: 9 - 16
Datum: 12:00 Nummer: BK34806 Klasse: F-034 Thuisploeg: DES F1 Uitploeg: Achilles Beren Uitslag: 18 - 8
Zondag 24 november 2019
Datum: 12:30 Nummer: WK15063 Klasse: R3P Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: Sporting Trigon 4 Uitslag: 15 - 14
Zaterdag 23 november 2019
Datum: 16:00 Nummer: WK12174 Klasse: 1D Thuisploeg: Noviomagum 1 Uitploeg: Achilles 1 Uitslag: 20 - 22
Datum: 14:30 Nummer: WK15784 Klasse: R1G Thuisploeg: Noviomagum 2 Uitploeg: Achilles 2 Uitslag: 16 - 21
Datum: 16:45 Nummer: WK15790 Klasse: R1E Thuisploeg: AW.DTV 3 Uitploeg: Achilles 3 Uitslag: 26 - 17
Datum: 17:55 Nummer: WK15002 Klasse: R2L Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Sporting Trigon 2 Uitslag: 18 - 15
Datum: 16:45 Nummer: WK14989 Klasse: R3Q Thuisploeg: Achilles 6 Uitploeg: Dijkvogels 3 Uitslag: 9 - 21
Datum: 11:00 Nummer: BK14538 Klasse: S-038 Thuisploeg: TOP / SolarCompleet 7 Uitploeg: Achilles 7 Uitslag: 0 - 0
Datum: 16:00 Nummer: WK17305 Klasse: AHKA Thuisploeg: Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 Uitploeg: Achilles A1 Uitslag: 26 - 17
Datum: 11:15 Nummer: WK17320 Klasse: AOKC Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: GKV / Enomics A1 Uitslag: 15 - 16
Datum: 15:45 Nummer: WK18934 Klasse: B1F Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: KVS / Maritiem B1 Uitslag: 3 - 13
Datum: 13:15 Nummer: BK20763 Klasse: B-036 Thuisploeg: Olympia B2 Uitploeg: Achilles B2 Uitslag: 12 - 13
Datum: 14:45 Nummer: WK19723 Klasse: C1E Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: TOP / SolarCompleet C2 Uitslag: 19 - 3
Datum: 13:45 Nummer: BK26627 Klasse: D-054 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: Valto D1 Uitslag: 7 - 12
Datum: 12:45 Nummer: BK25984 Klasse: D-058 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: ODO D1 Uitslag: 2 - 10
Datum: 12:00 Nummer: BK29080 Klasse: E-078 Thuisploeg: Die Haghe E1 Uitploeg: Achilles E1 Uitslag: 18 - 6
Datum: 10:00 Nummer: BK30709 Klasse: E-084 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: RWA E3 Uitslag: 10 - 7
Datum: 10:00 Nummer: BK36696 Klasse: E-088 Thuisploeg: Achilles E4 Uitploeg: Dijkvogels E4 Uitslag: 6 - 10
Datum: 09:00 Nummer: BK32953 Klasse: F-040 Thuisploeg: Achilles Tijgers Uitploeg: ONDO F1 Uitslag: 16 - 7
Datum: 09:00 Nummer: BK34879 Klasse: F-034 Thuisploeg: Achilles Beren Uitploeg: Fortuna / Delta Logistiek F2 Uitslag: 2 - 15
Datum: 09:00 Nummer: BK34869 Klasse: F-045 Thuisploeg: Excelsior F2 Uitploeg: Achilles Wolven Uitslag: 2 - 8
Dinsdag 19 november 2019
Datum: 20:45 Nummer: X002809 Klasse: Oefen Thuisploeg: KOAG 1 Uitploeg: Achilles 1 Uitslag: 0 - 0
Datum: 19:30 Nummer: X002241 Klasse: Oefen Thuisploeg: KOAG 2 Uitploeg: Achilles 2 Uitslag: 0 - 0