Uitslagen

Zondag 16 september 2018
Datum: 10:00 Nummer: BK11479 Klasse: S-232 Thuisploeg: ALO 6 Uitploeg: Achilles 9 Uitslag: 9 - 5
Zaterdag 15 september 2018
Datum: 15:30 Nummer: WK17890 Klasse: 1E Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: IJsselvogels 1 Uitslag: 20 - 7
Datum: 13:55 Nummer: WK11966 Klasse: ROKD Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: TOP / SolarCompleet 3 Uitslag: 15 - 12
Datum: 12:25 Nummer: WK11946 Klasse: R2L Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: KVS / Maritiem 4 Uitslag: 5 - 9
Datum: 14:15 Nummer: WK10897 Klasse: R3S Thuisploeg: Valto 4 Uitploeg: Achilles 5 Uitslag: 22 - 8
Datum: 17:00 Nummer: WK10267 Klasse: R4L Thuisploeg: KVS / Maritiem 6 Uitploeg: Achilles 6 Uitslag: 8 - 15
Datum: 18:30 Nummer: BK11285 Klasse: S-089 Thuisploeg: Achilles 8 Uitploeg: ONDO 7 Uitslag: 10 - 13
Datum: 10:50 Nummer: WK14729 Klasse: AOKD Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: Die Haghe A1 Uitslag: 17 - 14
Datum: 17:00 Nummer: WK15405 Klasse: A1E Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Avanti A2 Uitslag: 11 - 11
Datum: 14:00 Nummer: BK13590 Klasse: A-023 Thuisploeg: ALO A2 Uitploeg: Achilles A3 Uitslag: 9 - 8
Datum: 17:15 Nummer: BK13568 Klasse: A-033 Thuisploeg: Avanti A4 Uitploeg: Achilles A4 Uitslag: 15 - 7
Datum: 10:45 Nummer: WK15840 Klasse: B1L Thuisploeg: Fiducia B1 Uitploeg: Achilles B1 Uitslag: 15 - 16
Datum: 09:30 Nummer: BK25658 Klasse: B-045 Thuisploeg: Achilles B2 Uitploeg: Dijkvogels B2 Uitslag: 7 - 15
Datum: 10:30 Nummer: WK16066 Klasse: CHKD Thuisploeg: TOP / SolarCompleet C1 Uitploeg: Achilles C1 Uitslag: 20 - 4
Datum: 11:25 Nummer: BK16136 Klasse: C-089 Thuisploeg: Achilles C2 Uitploeg: Excelsior C3 Uitslag: 12 - 1
Datum: 11:00 Nummer: WK16660 Klasse: DHKG Thuisploeg: Die Haghe D1 Uitploeg: Achilles D1 Uitslag: 14 - 1
Datum: 12:25 Nummer: BK17488 Klasse: D-038 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: Refleks D2 Uitslag: 6 - 6
Datum: 11:00 Nummer: BK17606 Klasse: D-080 Thuisploeg: VEO D2 Uitploeg: Achilles D3 Uitslag: 6 - 1
Datum: 11:15 Nummer: BK19497 Klasse: E-009 Thuisploeg: Achilles E1 Uitploeg: Phoenix E1 Uitslag: 11 - 10
Datum: 10:10 Nummer: BK23287 Klasse: E-137 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: KVS / Maritiem E4 Uitslag: 9 - 2
Datum: 10:00 Nummer: BK19368 Klasse: E-106 Thuisploeg: Futura E2 Uitploeg: Achilles E3 Uitslag: 2 - 9
Datum: 10:00 Nummer: BK25198 Klasse: E-170 Thuisploeg: Dubbel Zes E3 Uitploeg: Achilles E4 Uitslag: 3 - 5
Datum: 09:00 Nummer: BK21635 Klasse: F-005 Thuisploeg: Futura F1 Uitploeg: Achilles Tijgers Uitslag: 7 - 5
Datum: 09:00 Nummer: BK25476 Klasse: F-062 Thuisploeg: Achilles Beren Uitploeg: Avanti F1 Uitslag: 1 - 4
Datum: 11:00 Nummer: BK21715 Klasse: F-068 Thuisploeg: KVS / Maritiem F2 Uitploeg: Achilles Wolven Uitslag: 0 - 0
Datum: 10:10 Nummer: BK22228 Klasse: F-088 Thuisploeg: Achilles Leeuwen Uitploeg: Lynx F1 Uitslag: 10 - 3
Zondag 09 september 2018
Datum: 12:30 Nummer: WK12689 Klasse: R2B Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: HKV / Ons Eibernest 4 Uitslag: 12 - 8
Datum: 11:00 Nummer: BK11025 Klasse: S-232 Thuisploeg: Achilles 9 Uitploeg: Fortuna / Delta Logistiek 8 Uitslag: 10 - 12
Zaterdag 08 september 2018
Datum: 15:30 Nummer: WK18705 Klasse: 1E Thuisploeg: Phoenix 1 Uitploeg: Achilles 1 Uitslag: 7 - 5
Datum: 17:00 Nummer: WK13464 Klasse: ROKD Thuisploeg: Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 Uitploeg: Achilles 2 Uitslag: 23 - 13
Datum: 11:20 Nummer: WK13469 Klasse: R2L Thuisploeg: Excelsior 3 Uitploeg: Achilles 3 Uitslag: 12 - 21
Datum: 13:35 Nummer: WK12679 Klasse: R3S Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: Weidevogels 4 Uitslag: 11 - 13
Datum: 16:30 Nummer: WK11510 Klasse: R4L Thuisploeg: Achilles 6 Uitploeg: Atlantis 3 Uitslag: 17 - 10
Datum: 13:15 Nummer: BK22793 Klasse: S-089 Thuisploeg: Vriendenschaar 3 Uitploeg: Achilles 8 Uitslag: 8 - 16
Datum: 13:00 Nummer: WK15276 Klasse: AOKD Thuisploeg: Valto A1 Uitploeg: Achilles A1 Uitslag: 7 - 21
Datum: 16:00 Nummer: WK14543 Klasse: A1E Thuisploeg: KVS / Maritiem A2 Uitploeg: Achilles A2 Uitslag: 7 - 12
Datum: 15:00 Nummer: BK13461 Klasse: A-023 Thuisploeg: Achilles A3 Uitploeg: Avanti A3 Uitslag: 17 - 6
Datum: 13:35 Nummer: BK13447 Klasse: A-033 Thuisploeg: Achilles A4 Uitploeg: Refleks A2 Uitslag: 5 - 9
Datum: 12:20 Nummer: WK15765 Klasse: B1L Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: IJsselvogels B1 Uitslag: 13 - 4
Datum: 14:00 Nummer: BK14469 Klasse: B-045 Thuisploeg: Valto B3 Uitploeg: Achilles B2 Uitslag: 6 - 5
Datum: 11:20 Nummer: WK16139 Klasse: CHKD Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: Groen Geel C1 Uitslag: 2 - 17
Datum: 11:00 Nummer: BK15886 Klasse: C-089 Thuisploeg: ALO C2 Uitploeg: Achilles C2 Uitslag: 6 - 1
Datum: 10:15 Nummer: WK16669 Klasse: DHKG Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: Velocitas D1 Uitslag: 5 - 14
Datum: 12:00 Nummer: BK17270 Klasse: D-038 Thuisploeg: Dubbel Zes D1 Uitploeg: Achilles D2 Uitslag: 12 - 7
Datum: 09:15 Nummer: BK17165 Klasse: D-080 Thuisploeg: Achilles D3 Uitploeg: KVS / Maritiem D2 Uitslag: 4 - 3
Datum: 11:00 Nummer: BK18979 Klasse: E-009 Thuisploeg: ONDO E5 Uitploeg: Achilles E1 Uitslag: 7 - 5
Datum: 10:00 Nummer: BK19053 Klasse: E-137 Thuisploeg: VEO E2 Uitploeg: Achilles E2 Uitslag: 1 - 10
Datum: 10:30 Nummer: BK19231 Klasse: E-106 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: Refleks E4 Uitslag: 14 - 1
Datum: 09:30 Nummer: BK25197 Klasse: E-170 Thuisploeg: Achilles E4 Uitploeg: HKV / Ons Eibernest E2 Uitslag: 3 - 2
Datum: 09:30 Nummer: BK21553 Klasse: F-005 Thuisploeg: Achilles Tijgers Uitploeg: HKV / Ons Eibernest F1 Uitslag: 7 - 6
Datum: 10:00 Nummer: BK21459 Klasse: F-062 Thuisploeg: Dubbel Zes F1 Uitploeg: Achilles Beren Uitslag: 4 - 1
Datum: 10:30 Nummer: BK21375 Klasse: F-068 Thuisploeg: Achilles Wolven Uitploeg: ONDO F3 Uitslag: 0 - 0
Datum: 11:00 Nummer: BK23367 Klasse: F-088 Thuisploeg: HKV / Ons Eibernest F2 Uitploeg: Achilles Leeuwen Uitslag: 4 - 5
Zaterdag 01 september 2018
Datum: 15:30 Nummer: X002891 Klasse: Oefen Thuisploeg: Excelsior 1 Uitploeg: Achilles 1 Uitslag: 0 - 0
Datum: 14:00 Nummer: X002998 Klasse: Oefen Thuisploeg: Excelsior 2 Uitploeg: Achilles 2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 12:30 Nummer: X002766 Klasse: Oefen Thuisploeg: Sporting Delta 3 Uitploeg: Achilles 3 Uitslag: 0 - 0
Datum: 16:00 Nummer: X002120 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles 8 Uitploeg: DeetosSnel 8 Uitslag: 0 - 0
Datum: 13:00 Nummer: X002149 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: Die Haghe A1 Uitslag: 0 - 0
Datum: 11:30 Nummer: X002795 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Kinderdijk A2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 14:30 Nummer: X002940 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A3 Uitploeg: Die Haghe A2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 12:30 Nummer: X002853 Klasse: Oefen Thuisploeg: Meervogels / Física A3 Uitploeg: Achilles A4 Uitslag: 0 - 0
Datum: 10:00 Nummer: X314577 Klasse: Oefen Thuisploeg: IJsselvogels B1 Uitploeg: Achilles B1 Uitslag: 9 - 5
Datum: 09:30 Nummer: T002539 Klasse: Toern Thuisploeg: Futura B Uitploeg: Achilles B2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 10:00 Nummer: X314844 Klasse: Oefen Thuisploeg: IJsselvogels C1 Uitploeg: Achilles C1 Uitslag: 19 - 3
Datum: 09:30 Nummer: T002391 Klasse: Toern Thuisploeg: Futura C Uitploeg: Achilles C2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 09:00 Nummer: X314476 Klasse: Oefen Thuisploeg: IJsselvogels D1 Uitploeg: Achilles D1 Uitslag: 0 - 0
Datum: 09:30 Nummer: T002841 Klasse: Toern Thuisploeg: Futura D Uitploeg: Achilles D2 Uitslag: 0 - 0
Datum: 09:30 Nummer: T002568 Klasse: Toern Thuisploeg: Futura D Uitploeg: Achilles D3 Uitslag: 0 - 0
Datum: 09:30 Nummer: T002411 Klasse: Toern Thuisploeg: Futura E Uitploeg: Achilles E1 Uitslag: 0 - 0
Datum: 10:00 Nummer: X002209 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: TOP / SolarCompleet E Uitslag: 0 - 0
Datum: 09:30 Nummer: T002599 Klasse: Toern Thuisploeg: Futura E Uitploeg: Achilles E3 Uitslag: 0 - 0
Datum: 10:00 Nummer: X002384 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles E4 Uitploeg: TOP / SolarCompleet E Uitslag: 0 - 0
Dinsdag 28 augustus 2018
Datum: 21:00 Nummer: X002897 Klasse: Oefen Thuisploeg: Refleks 1 Uitploeg: Achilles 1 Uitslag: 0 - 0
Datum: 19:30 Nummer: X002681 Klasse: Oefen Thuisploeg: Refleks 2 Uitploeg: Achilles 2 Uitslag: 0 - 0