Programma

Hieronder vindt u het programma.


Zaterdag 22 januari 2022
Tijd: 19:00 Nummer: WK11446 Klasse: 1E Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: Refleks 1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 17:40 Nummer: WK12780 Klasse: R1F Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: Refleks 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 18:35 Nummer: WK12588 Klasse: R1H Thuisploeg: Fortis 2 Uitploeg: Achilles 3 Locatie: Baskensburg Scheidsrechter:  
Tijd: 20:10 Nummer: WK12589 Klasse: R1G Thuisploeg: Tempo 3 Uitploeg: Achilles 4 Locatie: Limeshallen Scheidsrechter:  
Tijd: 16:25 Nummer: WK13543 Klasse: R2J Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: KVS | Maritiem 4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:20 Nummer: BK31299 Klasse: S-043 Thuisploeg: Reeuwijk 4 Uitploeg: Achilles 7 Locatie: De Meerkoet Scheidsrechter:  
Tijd: 13:05 Nummer: WK17558 Klasse: A1F Thuisploeg: Madjoe A1 Uitploeg: Achilles A1 Locatie: Middelmors Scheidsrechter:  
Tijd: 14:00 Nummer: BK28099 Klasse: A-038 Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: KCR A3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:00 Nummer: WK18903 Klasse: B1E Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: Refleks B1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: BK26930 Klasse: B-039 Thuisploeg: Achilles B2 Uitploeg: RWA B2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:00 Nummer: BK26010 Klasse: B-040 Thuisploeg: Phoenix B3 Uitploeg: Achilles B3 Locatie: Oosterpoort Scheidsrechter:  
Tijd: 15:15 Nummer: WK19487 Klasse: C1D Thuisploeg: Korbis C1 Uitploeg: Achilles C1 Locatie: De Dreef Scheidsrechter:  
Tijd: 11:00 Nummer: BK23601 Klasse: C-047 Thuisploeg: Achilles C2 Uitploeg: VZOD C2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:10 Nummer: BK20341 Klasse: D-045 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: Merwede | Multiplaat D1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter: Simon Rodriguez 
Tijd: 13:00 Nummer: BK21655 Klasse: D-047 Thuisploeg: Valto D2 Uitploeg: Achilles D2 Locatie: Vreeloo-hal Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK20860 Klasse: D-054 Thuisploeg: Achilles D3 Uitploeg: Olympia D2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK17809 Klasse: E-075 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: KVS | Maritiem E4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK16423 Klasse: E-078 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: HKV/Ons Eibernest E2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK16404 Klasse: E-087 Thuisploeg: KVS | Maritiem E6 Uitploeg: Achilles E5 Locatie: De Blinkerd Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK14258 Klasse: F-036 Thuisploeg: Phoenix F1 Uitploeg: Achilles F2 Locatie: Oosterpoort Scheidsrechter:  
Zaterdag 29 januari 2022
Tijd: 20:20 Nummer: WK11895 Klasse: 1E Thuisploeg: Die Haghe 1 Uitploeg: Achilles 1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 19:00 Nummer: WK12870 Klasse: R1F Thuisploeg: Die Haghe 2 Uitploeg: Achilles 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 17:45 Nummer: WK12850 Klasse: R1H Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: Weidevogels 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 16:30 Nummer: WK12845 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: HKC 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:15 Nummer: BK30751 Klasse: S-043 Thuisploeg: Achilles 7 Uitploeg: Maassluis 5 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:05 Nummer: WK17810 Klasse: A1F Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: Pernix A1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:25 Nummer: WK18905 Klasse: B1E Thuisploeg: Avanti | Post Makelaardij B2 Uitploeg: Achilles B1 Locatie: De Viergang Scheidsrechter:  
Tijd: 13:20 Nummer: BK27340 Klasse: B-039 Thuisploeg: OZC B1 Uitploeg: Achilles B2 Locatie: De Enk Scheidsrechter:  
Tijd: 13:05 Nummer: BK27255 Klasse: B-040 Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: ODO B2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:05 Nummer: WK19488 Klasse: C1D Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: IJsselvogels C1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:10 Nummer: BK23694 Klasse: C-047 Thuisploeg: VEO C2 Uitploeg: Achilles C2 Locatie: Essesteyn Scheidsrechter: Paul Zijlstra, P. 
Tijd: 11:05 Nummer: BK22042 Klasse: D-045 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: Korbis D1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:05 Nummer: BK20900 Klasse: D-047 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: KOAG D1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:30 Nummer: BK22063 Klasse: D-054 Thuisploeg: 't Capproen D1 Uitploeg: Achilles D3 Locatie: De Eendraght Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK18996 Klasse: E-075 Thuisploeg: KCR E4 Uitploeg: Achilles E2 Locatie: De Wissel Scheidsrechter:  
Tijd: 14:00 Nummer: BK16583 Klasse: E-078 Thuisploeg: ALO E3 Uitploeg: Achilles E3 Locatie: Ockenburgh Scheidsrechter: Tara Hoeffnagel 
Tijd: 09:00 Nummer: BK18427 Klasse: E-080 Thuisploeg: ONDO E4 Uitploeg: Achilles E4 Locatie: De Hoekstee Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK33012 Klasse: E-087 Thuisploeg: Achilles E5 Uitploeg: Refleks E3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK14624 Klasse: F-035 Thuisploeg: Achilles F1 Uitploeg: Dunas F1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK13656 Klasse: F-036 Thuisploeg: Achilles F2 Uitploeg: Valto F1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zondag 30 januari 2022
Tijd: 16:20 Nummer: WK13727 Klasse: R2J Thuisploeg: Sporting Trigon 3 Uitploeg: Achilles 5 Locatie: Drie Oktoberhal Scheidsrechter:  
Tijd: 11:35 Nummer: BK11295 Klasse: S-215 Thuisploeg: DeetosSnel 14 Uitploeg: Achilles 8 Locatie: DeetosSnel-hal Scheidsrechter:  
Zaterdag 05 februari 2022
Tijd: 18:15 Nummer: WK10695 Klasse: 1E Thuisploeg: DES 1 Uitploeg: Achilles 1 Locatie: De Hoornbloem Scheidsrechter:  
Tijd: 19:45 Nummer: WK12616 Klasse: R1F Thuisploeg: DES 2 Uitploeg: Achilles 2 Locatie: De Hoornbloem Scheidsrechter:  
Tijd: 17:00 Nummer: WK12625 Klasse: R1H Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: KOAG 3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:45 Nummer: WK12620 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Fortuna | Delta Logistiek 3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 16:25 Nummer: WK13225 Klasse: R2J Thuisploeg: Tempo 4 Uitploeg: Achilles 5 Locatie: Limeshallen Scheidsrechter:  
Tijd: 17:20 Nummer: BK31628 Klasse: S-043 Thuisploeg: VEO 7 Uitploeg: Achilles 7 Locatie: Essesteyn Scheidsrechter: Bon Bakermans, B. 
Tijd: 14:30 Nummer: WK17735 Klasse: A1F Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: Tempo A2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:20 Nummer: BK28727 Klasse: A-038 Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Phoenix A2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:15 Nummer: WK18906 Klasse: B1E Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: Velocitas B1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:10 Nummer: BK26122 Klasse: B-039 Thuisploeg: Dijkvogels B2 Uitploeg: Achilles B2 Locatie: Sporthal Scheidsrechter:  
Tijd: 13:00 Nummer: WK19467 Klasse: C1D Thuisploeg: Excelsior C1 Uitploeg: Achilles C1 Locatie: De Buitenhof Scheidsrechter:  
Tijd: 11:15 Nummer: BK23742 Klasse: C-047 Thuisploeg: Achilles C2 Uitploeg: Pernix C4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:00 Nummer: BK20975 Klasse: D-045 Thuisploeg: Merwede | Multiplaat D1 Uitploeg: Achilles D1 Locatie: De Stoep Scheidsrechter:  
Tijd: 15:15 Nummer: BK22087 Klasse: D-047 Thuisploeg: Korbis D2 Uitploeg: Achilles D2 Locatie: De Dreef Scheidsrechter:  
Tijd: 10:15 Nummer: BK21781 Klasse: D-054 Thuisploeg: Achilles D3 Uitploeg: Nikantes D1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:45 Nummer: BK16699 Klasse: E-070 Thuisploeg: Avanti | Post Makelaardij E1 Uitploeg: Achilles E1 Locatie: De Viergang Scheidsrechter:  
Tijd: 09:45 Nummer: BK17959 Klasse: E-075 Thuisploeg: ODO E2 Uitploeg: Achilles E2 Locatie: De Hofstede Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK16666 Klasse: E-078 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: Nieuwerkerk E6 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK17917 Klasse: E-080 Thuisploeg: Achilles E4 Uitploeg: Nikantes E1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK16728 Klasse: E-087 Thuisploeg: Achilles E5 Uitploeg: ODO E4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK13713 Klasse: F-035 Thuisploeg: KOAG F2 Uitploeg: Achilles F1 Locatie: Groene Wetering Scheidsrechter:  
Tijd: 10:45 Nummer: BK14653 Klasse: F-036 Thuisploeg: Avanti | Post Makelaardij F1 Uitploeg: Achilles F2 Locatie: De Viergang Scheidsrechter:  
Zondag 06 februari 2022
Tijd: 13:00 Nummer: BK11270 Klasse: S-215 Thuisploeg: ALO 6 Uitploeg: Achilles 8 Locatie: Ockenburgh Scheidsrechter: Richard Wensink 
Zaterdag 12 februari 2022
Tijd: 19:45 Nummer: WK10758 Klasse: 1E Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: Excelsior 1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 18:25 Nummer: WK12632 Klasse: R1F Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: Excelsior 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:45 Nummer: WK12808 Klasse: R1H Thuisploeg: Oranje Wit 3 Uitploeg: Achilles 3 Locatie: Oranje Withal Scheidsrechter:  
Tijd: 14:05 Nummer: WK12806 Klasse: R1G Thuisploeg: RWA 2 Uitploeg: Achilles 4 Locatie: Rhoon Scheidsrechter:  
Tijd: 13:05 Nummer: WK17818 Klasse: A1F Thuisploeg: KZ Danaiden A1 Uitploeg: Achilles A1 Locatie: 5 Mei-hal Scheidsrechter:  
Tijd: 11:55 Nummer: BK28214 Klasse: A-038 Thuisploeg: Weidevogels A2 Uitploeg: Achilles A2 Locatie: Rijneveen Scheidsrechter:  
Tijd: 16:20 Nummer: WK18930 Klasse: B1E Thuisploeg: Madjoe B1 Uitploeg: Achilles B1 Locatie: Middelmors Scheidsrechter:  
Tijd: 11:15 Nummer: BK27076 Klasse: B-040 Thuisploeg: Excelsior B2 Uitploeg: Achilles B3 Locatie: De Buitenhof Scheidsrechter:  
Tijd: 13:20 Nummer: WK19500 Klasse: C1D Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: TOP | LITTA C2 Locatie: Gaslaan Scheidsrechter:  
Tijd: 11:10 Nummer: BK24845 Klasse: C-047 Thuisploeg: Reeuwijk C1 Uitploeg: Achilles C2 Locatie: De Meerkoet Scheidsrechter:  
Tijd: 12:15 Nummer: BK22664 Klasse: D-045 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: Weidevogels D1 Locatie: Gaslaan Scheidsrechter:  
Tijd: 11:15 Nummer: BK22214 Klasse: D-047 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: Twist D1 Locatie: Gaslaan Scheidsrechter:  
Tijd: 12:40 Nummer: BK21040 Klasse: D-054 Thuisploeg: De Meervogels D3 Uitploeg: Achilles D3 Locatie: De Veur Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK16839 Klasse: E-070 Thuisploeg: Achilles E1 Uitploeg: RWA E1 Locatie: Gaslaan Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK18569 Klasse: E-075 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: ONDO E2 Locatie: Gaslaan Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK16818 Klasse: E-080 Thuisploeg: RWA E2 Uitploeg: Achilles E4 Locatie: Rhoon Scheidsrechter:  
Tijd: 10:45 Nummer: BK18608 Klasse: E-087 Thuisploeg: Avanti | Post Makelaardij E7 Uitploeg: Achilles E5 Locatie: De Viergang Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK15130 Klasse: F-035 Thuisploeg: Achilles F1 Uitploeg: Die Haghe F1 Locatie: Gaslaan Scheidsrechter:  
Zondag 13 februari 2022
Tijd: 12:10 Nummer: WK13258 Klasse: R2J Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: Groen Geel | IJskoud de Beste 4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:00 Nummer: BK11271 Klasse: S-215 Thuisploeg: Achilles 8 Uitploeg: Conventus 4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zaterdag 19 februari 2022
Tijd: 17:35 Nummer: WK10820 Klasse: 1E Thuisploeg: VEO 1 Uitploeg: Achilles 1 Locatie: Essesteyn Scheidsrechter:  
Tijd: 16:15 Nummer: WK12637 Klasse: R1F Thuisploeg: VEO 2 Uitploeg: Achilles 2 Locatie: Essesteyn Scheidsrechter:  
Tijd: 16:45 Nummer: WK12485 Klasse: R1H Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: Vitesse 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:30 Nummer: WK12480 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Merwede | Multiplaat 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:15 Nummer: BK31207 Klasse: S-043 Thuisploeg: Achilles 7 Uitploeg: Avanti | Post Makelaardij 7 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:40 Nummer: WK17839 Klasse: A1F Thuisploeg: Vriendenschaar A1 Uitploeg: Achilles A1 Locatie: Sporthoeve Scheidsrechter:  
Tijd: 16:00 Nummer: BK27563 Klasse: A-038 Thuisploeg: NIO A2 Uitploeg: Achilles A2 Locatie: Wilgenring Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: WK18943 Klasse: B1E Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: KVS | Maritiem B1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:00 Nummer: BK26222 Klasse: B-039 Thuisploeg: Valto B3 Uitploeg: Achilles B2 Locatie: Vreeloo-hal Scheidsrechter:  
Tijd: 11:00 Nummer: BK25507 Klasse: B-040 Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: Valto B4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:20 Nummer: WK19478 Klasse: C1D Thuisploeg: Pernix C1 Uitploeg: Achilles C1 Locatie: De Zijl Scheidsrechter:  
Tijd: 12:05 Nummer: BK21544 Klasse: D-045 Thuisploeg: Kinderdijk D1 Uitploeg: Achilles D1 Locatie: Molenzichthal Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK21566 Klasse: D-047 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: Vitesse D1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:45 Nummer: BK20017 Klasse: D-054 Thuisploeg: Twist D2 Uitploeg: Achilles D3 Locatie: Westwijk Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK16932 Klasse: E-075 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: Korbis E3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK15363 Klasse: E-080 Thuisploeg: KCC | CK Kozijnen E3 Uitploeg: Achilles E4 Locatie: Schenkel Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK14179 Klasse: F-035 Thuisploeg: KCR F1 Uitploeg: Achilles F1 Locatie: De Wissel Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK14201 Klasse: F-036 Thuisploeg: Achilles F2 Uitploeg: ODO F1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zondag 20 februari 2022
Tijd: 14:25 Nummer: WK13275 Klasse: R2J Thuisploeg: Die Haghe 3 Uitploeg: Achilles 5 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:15 Nummer: BK11272 Klasse: S-215 Thuisploeg: KZ Danaiden 12 Uitploeg: Achilles 8 Locatie: Drie Oktoberhal Scheidsrechter:  
Zaterdag 05 maart 2022
Tijd: 17:40 Nummer: BK26305 Klasse: B-039 Thuisploeg: Fortuna | Delta Logistiek B4 Uitploeg: Achilles B2 Locatie: Fortuna-hal Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK16910 Klasse: E-070 Thuisploeg: Nieuwerkerk E1 Uitploeg: Achilles E1 Locatie: De Kleine Vink Scheidsrechter:  
Zaterdag 12 maart 2022
Tijd: 19:15 Nummer: WK11985 Klasse: 1E Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: ALO 1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 17:55 Nummer: WK12895 Klasse: R1F Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: KZ | Thermo4U 4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 16:40 Nummer: WK12644 Klasse: R1H Thuisploeg: Vriendenschaar 2 Uitploeg: Achilles 3 Locatie: De Wielewaal Scheidsrechter:  
Tijd: 16:40 Nummer: WK12643 Klasse: R1G Thuisploeg: Albatros 2 Uitploeg: Achilles 4 Locatie: Develsteinhal Scheidsrechter:  
Tijd: 16:40 Nummer: WK13768 Klasse: R2J Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: IJsselvogels 3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:20 Nummer: BK32066 Klasse: S-043 Thuisploeg: Erasmus 3 Uitploeg: Achilles 7 Locatie: Erasmus Scheidsrechter:  
Tijd: 15:30 Nummer: WK17596 Klasse: A1F Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: KIOS A1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:20 Nummer: BK29073 Klasse: A-038 Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Nieuwerkerk A4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:10 Nummer: WK18932 Klasse: B1E Thuisploeg: Dijkvogels B1 Uitploeg: Achilles B1 Locatie: Sporthal Scheidsrechter:  
Tijd: 13:15 Nummer: BK27471 Klasse: B-039 Thuisploeg: Achilles B2 Uitploeg: Trekvogels B1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:30 Nummer: BK26280 Klasse: B-040 Thuisploeg: Refleks B2 Uitploeg: Achilles B3 Locatie: De Schilp Scheidsrechter:  
Tijd: 12:15 Nummer: WK19501 Klasse: C1D Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: KVS | Maritiem C1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:30 Nummer: BK24941 Klasse: C-047 Thuisploeg: Vriendenschaar C1 Uitploeg: Achilles C2 Locatie: Sporthoeve Scheidsrechter:  
Tijd: 11:15 Nummer: BK22712 Klasse: D-045 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: Valto D1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: BK22760 Klasse: D-047 Thuisploeg: ONDO D3 Uitploeg: Achilles D2 Locatie: De Hoekstee Scheidsrechter:  
Tijd: 10:15 Nummer: BK22273 Klasse: D-054 Thuisploeg: Achilles D3 Uitploeg: RWA D3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK19446 Klasse: E-070 Thuisploeg: Achilles E1 Uitploeg: ODO E1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK18759 Klasse: E-078 Thuisploeg: KVS | Maritiem E3 Uitploeg: Achilles E3 Locatie: De Blinkerd Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK18693 Klasse: E-080 Thuisploeg: Achilles E4 Uitploeg: Maassluis E2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK15174 Klasse: F-035 Thuisploeg: Achilles F1 Uitploeg: Nikantes F1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK15197 Klasse: F-036 Thuisploeg: ONDO F2 Uitploeg: Achilles F2 Locatie: De Hoekstee Scheidsrechter:  
Zondag 13 maart 2022
Tijd: 11:00 Nummer: BK11296 Klasse: S-215 Thuisploeg: Achilles 8 Uitploeg: Refleks 6 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zaterdag 19 maart 2022
Tijd: 19:35 Nummer: WK10868 Klasse: 1E Thuisploeg: ONDO 1 Uitploeg: Achilles 1 Locatie: Westlandhal Scheidsrechter:  
Tijd: 14:35 Nummer: WK12658 Klasse: R1F Thuisploeg: Nieuwerkerk 3 Uitploeg: Achilles 2 Locatie: De Kleine Vink Scheidsrechter:  
Tijd: 16:35 Nummer: WK12656 Klasse: R1H Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: TOP 3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:20 Nummer: WK12651 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Kinderdijk 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 20:30 Nummer: WK13304 Klasse: R2J Thuisploeg: De Meervogels 3 Uitploeg: Achilles 5 Locatie: De Veur Scheidsrechter:  
Tijd: 14:05 Nummer: BK31000 Klasse: S-043 Thuisploeg: Achilles 7 Uitploeg: DES 6 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:30 Nummer: WK17850 Klasse: A1F Thuisploeg: Velocitas A1 Uitploeg: Achilles A1 Locatie: De Bloemerd Scheidsrechter:  
Tijd: 18:15 Nummer: BK28369 Klasse: A-038 Thuisploeg: Olympia A2 Uitploeg: Achilles A2 Locatie: Olympia Scheidsrechter:  
Tijd: 13:00 Nummer: WK18919 Klasse: B1E Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: KZ Danaiden B1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: BK26330 Klasse: B-040 Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: KVS | Maritiem B3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:15 Nummer: WK19479 Klasse: C1D Thuisploeg: Tempo C2 Uitploeg: Achilles C1 Locatie: Limeshallen Scheidsrechter:  
Tijd: 11:00 Nummer: BK24347 Klasse: C-047 Thuisploeg: Achilles C2 Uitploeg: Fluks C2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: BK21603 Klasse: D-045 Thuisploeg: Albatros D2 Uitploeg: Achilles D1 Locatie: Develhal Scheidsrechter:  
Tijd: 14:00 Nummer: BK17086 Klasse: E-070 Thuisploeg: HKV/Ons Eibernest E1 Uitploeg: Achilles E1 Locatie: HKV/Ons Eibernesthal Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK19609 Klasse: E-075 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: OZC E1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK17691 Klasse: E-078 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: Valto E3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:00 Nummer: BK17187 Klasse: E-080 Thuisploeg: ALO E2 Uitploeg: Achilles E4 Locatie: Ockenburgh Scheidsrechter: Maaike Huijsing 
Tijd: 09:00 Nummer: BK17034 Klasse: E-087 Thuisploeg: Achilles E5 Uitploeg: Fortuna | Delta Logistiek E8 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK14227 Klasse: F-035 Thuisploeg: Dijkvogels F1 Uitploeg: Achilles F1 Locatie: Sporthal Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK13946 Klasse: F-036 Thuisploeg: Achilles F2 Uitploeg: Excelsior F1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zondag 20 maart 2022
Tijd: 16:15 Nummer: BK11274 Klasse: S-215 Thuisploeg: Sperwers 2 Uitploeg: Achilles 8 Locatie: Sportmotor Scheidsrechter:  
Zaterdag 26 maart 2022
Tijd: 20:20 Nummer: WK11801 Klasse: 1E Thuisploeg: Refleks 1 Uitploeg: Achilles 1 Locatie: De Altis Scheidsrechter:  
Tijd: 19:00 Nummer: WK12855 Klasse: R1F Thuisploeg: Refleks 2 Uitploeg: Achilles 2 Locatie: De Altis Scheidsrechter:  
Tijd: 16:45 Nummer: WK12672 Klasse: R1H Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: Fortis 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:30 Nummer: WK12667 Klasse: R1G Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Tempo 3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 18:30 Nummer: WK13693 Klasse: R2J Thuisploeg: KVS | Maritiem 4 Uitploeg: Achilles 5 Locatie: De Blinkerd Scheidsrechter:  
Tijd: 14:15 Nummer: BK31067 Klasse: S-043 Thuisploeg: Achilles 7 Uitploeg: Reeuwijk 4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:05 Nummer: WK17802 Klasse: A1F Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: Madjoe A1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:15 Nummer: WK18913 Klasse: B1E Thuisploeg: Refleks B1 Uitploeg: Achilles B1 Locatie: De Schilp Scheidsrechter:  
Tijd: 15:30 Nummer: BK27263 Klasse: B-039 Thuisploeg: RWA B2 Uitploeg: Achilles B2 Locatie: Rhoon Scheidsrechter:  
Tijd: 12:05 Nummer: BK26403 Klasse: B-040 Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: Phoenix B3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:00 Nummer: WK19497 Klasse: C1D Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: Korbis C1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:25 Nummer: BK24036 Klasse: C-047 Thuisploeg: VZOD C2 Uitploeg: Achilles C2 Locatie: Proosdijhal Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK21370 Klasse: D-047 Thuisploeg: Achilles D2 Uitploeg: Valto D2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK22540 Klasse: D-054 Thuisploeg: Olympia D2 Uitploeg: Achilles D3 Locatie: Olympia Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK17286 Klasse: E-075 Thuisploeg: KVS | Maritiem E4 Uitploeg: Achilles E2 Locatie: De Blinkerd Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: BK17250 Klasse: E-078 Thuisploeg: HKV/Ons Eibernest E2 Uitploeg: Achilles E3 Locatie: HKV/Ons Eibernesthal Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK17191 Klasse: E-087 Thuisploeg: Achilles E5 Uitploeg: KVS | Maritiem E6 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:00 Nummer: BK14030 Klasse: F-036 Thuisploeg: Achilles F2 Uitploeg: Phoenix F1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zaterdag 02 april 2022
Tijd: 16:55 Nummer: WK10183 Klasse: 1E Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: Die Haghe 1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 15:35 Nummer: WK12508 Klasse: R1F Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: Die Haghe 2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 16:30 Nummer: WK12684 Klasse: R1H Thuisploeg: Weidevogels 2 Uitploeg: Achilles 3 Locatie: Rijneveen Scheidsrechter:  
Tijd: 14:00 Nummer: WK12683 Klasse: R1G Thuisploeg: HKC 2 Uitploeg: Achilles 4 Locatie: Het Dok Scheidsrechter:  
Tijd: 13:20 Nummer: BK31199 Klasse: S-043 Thuisploeg: Maassluis 5 Uitploeg: Achilles 7 Locatie: Olympia Scheidsrechter:  
Tijd: 16:20 Nummer: WK17468 Klasse: A1F Thuisploeg: Pernix A1 Uitploeg: Achilles A1 Locatie: De Zijl Scheidsrechter:  
Tijd: 12:15 Nummer: WK18917 Klasse: B1E Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: Avanti | Post Makelaardij B2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:15 Nummer: BK25619 Klasse: B-039 Thuisploeg: Achilles B2 Uitploeg: OZC B1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:40 Nummer: BK26464 Klasse: B-040 Thuisploeg: ODO B2 Uitploeg: Achilles B3 Locatie: De Hofstede Scheidsrechter:  
Tijd: 12:05 Nummer: WK19476 Klasse: C1D Thuisploeg: IJsselvogels C1 Uitploeg: Achilles C1 Locatie: Zuidplas Scheidsrechter:  
Tijd: 10:15 Nummer: BK24251 Klasse: C-047 Thuisploeg: Achilles C2 Uitploeg: VEO C2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 13:00 Nummer: BK21458 Klasse: D-045 Thuisploeg: Korbis D1 Uitploeg: Achilles D1 Locatie: De Dreef Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: BK21509 Klasse: D-047 Thuisploeg: KOAG D1 Uitploeg: Achilles D2 Locatie: Groene Wetering Scheidsrechter:  
Tijd: 13:15 Nummer: BK21485 Klasse: D-054 Thuisploeg: Achilles D3 Uitploeg: 't Capproen D1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK15603 Klasse: E-070 Thuisploeg: Achilles E1 Uitploeg: Fortuna | Delta Logistiek E1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK17415 Klasse: E-075 Thuisploeg: Achilles E2 Uitploeg: KCR E4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK17533 Klasse: E-078 Thuisploeg: Achilles E3 Uitploeg: ALO E3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK17459 Klasse: E-080 Thuisploeg: Achilles E4 Uitploeg: ONDO E4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 09:15 Nummer: BK33018 Klasse: E-087 Thuisploeg: Refleks E3 Uitploeg: Achilles E5 Locatie: De Schilp Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK14098 Klasse: F-035 Thuisploeg: Dunas F1 Uitploeg: Achilles F1 Locatie: Zuidhaghe Scheidsrechter:  
Tijd: 10:00 Nummer: BK14157 Klasse: F-036 Thuisploeg: Valto F1 Uitploeg: Achilles F2 Locatie: Vreeloo-hal Scheidsrechter:  
Zondag 03 april 2022
Tijd: 11:00 Nummer: WK13018 Klasse: R2J Thuisploeg: Achilles 5 Uitploeg: Sporting Trigon 3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:10 Nummer: BK11259 Klasse: S-215 Thuisploeg: Achilles 8 Uitploeg: DeetosSnel 14 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter: