Programma

Hieronder vindt u het programma.


Zaterdag 19 oktober 2019
Tijd: 14:15 Nummer: WK3759 Klasse: R1E Thuisploeg: Achilles 2 Uitploeg: VEO 3 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Myka Willemse 
Tijd: 12:45 Nummer: WK3741 Klasse: R1H Thuisploeg: Achilles 3 Uitploeg: Albatros 3 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Erik Krop 
Tijd: 14:40 Nummer: WK3729 Klasse: R2L Thuisploeg: Achilles 4 Uitploeg: Fiks 3 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: D. Hoekstra 
Tijd: 16:10 Nummer: WK5544 Klasse: R3R Thuisploeg: Achilles 6 Uitploeg: Twist 3 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Jan Harm Brouwer 
Tijd: 13:00 Nummer: BK14185 Klasse: S-003 Thuisploeg: Achilles 7 Uitploeg: Avanti / Post Makelaardij 6 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Achilles 4 
Tijd: 15:45 Nummer: WK6553 Klasse: AOKC Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: TOP / SolarCompleet A2 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter:  
Tijd: 11:15 Nummer: WK6542 Klasse: A1F Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Tempo A2 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Jan Harm Brouwer 
Tijd: 11:45 Nummer: BK11889 Klasse: B-084 Thuisploeg: Merwede / Multiplaat B3 Uitploeg: Achilles B3 Locatie: Thorbeckelaan Scheidsrechter:  
Tijd: 10:30 Nummer: BK13144 Klasse: D-004 Thuisploeg: Achilles D1 Uitploeg: TOP / SolarCompleet D2 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Erwin Bodaan 
Tijd: 09:00 Nummer: BK12021 Klasse: F-073 Thuisploeg: Achilles Wolven Uitploeg: Die Haghe F2 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Achilles A2 
Zondag 20 oktober 2019
Tijd: 13:00 Nummer: WK2673 Klasse: R3Q Thuisploeg: NKV 2 Uitploeg: Achilles 5 Locatie: Wettenseind Scheidsrechter:  
Tijd: 13:00 Nummer: BK12264 Klasse: S-230 Thuisploeg: KZ Danaiden 11 Uitploeg: Achilles 8 Locatie: Montgomerystraat Scheidsrechter:  
Zaterdag 26 oktober 2019
Tijd: 16:00 Nummer: WK261 Klasse: 1D Thuisploeg: ZKV 1 Uitploeg: Achilles 1 Locatie: Hoornseveld Scheidsrechter: J. ter Veer - de Kok 
Tijd: 14:35 Nummer: WK2602 Klasse: R1E Thuisploeg: ZKV 2 Uitploeg: Achilles 2 Locatie: Hoornseveld Scheidsrechter: J.R. Kort 
Tijd: 14:50 Nummer: WK2561 Klasse: R1H Thuisploeg: Vitesse 2 Uitploeg: Achilles 3 Locatie: De Bongerd Scheidsrechter: Kees de Feijter 
Tijd: 12:00 Nummer: WK2580 Klasse: R2L Thuisploeg: Tempo 4 Uitploeg: Achilles 4 Locatie: Zegersloot Scheidsrechter: R. Speckens 
Tijd: 15:30 Nummer: WK5069 Klasse: R3R Thuisploeg: Achilles 6 Uitploeg: DES 4 Locatie: Pomonaplein Scheidsrechter: Jan Harm Brouwer 
Tijd: 11:30 Nummer: WK6120 Klasse: AOKC Thuisploeg: Fortuna / Delta Logistiek A2 Uitploeg: Achilles A1 Locatie: Kruithuisweg-Oost Scheidsrechter: F. Kuijper 
Tijd: 10:15 Nummer: WK6128 Klasse: A1F Thuisploeg: ONDO A1 Uitploeg: Achilles A2 Locatie: Juliana Sportpark Scheidsrechter: Martin Knoester 
Zondag 27 oktober 2019
Tijd: 13:30 Nummer: WK5076 Klasse: R3Q Thuisploeg: Die Haghe 4 Uitploeg: Achilles 5 Locatie: Baambruggestraat 10 Scheidsrechter: M. van Roon 
Donderdag 31 oktober 2019
Tijd: 20:45 Nummer: X002908 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: ONDO 1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zaterdag 02 november 2019
Tijd: 15:15 Nummer: X002688 Klasse: Oefen Thuisploeg: Dijkvogels 1 Uitploeg: Achilles 1 Locatie: HKV/Ons Eibernesthal Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: X002491 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: Die Haghe A1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 16:30 Nummer: X002721 Klasse: Oefen Thuisploeg: DES A1 Uitploeg: Achilles A2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 17:50 Nummer: X002928 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Dijkvogels A1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 19:10 Nummer: X002218 Klasse: Oefen Thuisploeg: Excelsior A1 Uitploeg: Achilles A2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Dinsdag 05 november 2019
Tijd: 20:45 Nummer: X002942 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles 1 Uitploeg: ODO 1 Locatie: Zuidhaghe Scheidsrechter:  
Zaterdag 09 november 2019
Tijd: 12:00 Nummer: X119487 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles D3 Uitploeg: OVVO D3 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Dinsdag 12 november 2019
Tijd: 20:00 Nummer: X002467 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A1 Uitploeg: KCC A1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Zaterdag 16 november 2019
Tijd: 17:00 Nummer: X002741 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A2 Uitploeg: Maassluis A2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 16:00 Nummer: X002800 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles A3 Uitploeg: ALO A2 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 14:50 Nummer: X002317 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles B1 Uitploeg: ALO B1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:00 Nummer: X002927 Klasse: Oefen Thuisploeg: ALO B2 Uitploeg: Achilles B2 Locatie: Ockenburgh Scheidsrechter:  
Tijd: 13:40 Nummer: X002296 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles B3 Uitploeg: ONDO B4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 12:30 Nummer: X002883 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles C1 Uitploeg: Refleks C1 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter:  
Tijd: 11:00 Nummer: X002411 Klasse: Oefen Thuisploeg: ALO C1 Uitploeg: Achilles C2 Locatie: Ockenburgh Scheidsrechter:  
Tijd: 11:20 Nummer: X002217 Klasse: Oefen Thuisploeg: Achilles C3 Uitploeg: ONDO C4 Locatie: Sportcampus Zuiderpark Scheidsrechter: