Trainingsschema zaal

´╗┐Hieronder vind je de trainingstijden en -locaties gedurende de zaalperiode, dit schema gaat in vanaf maandag 19 november 2018 (tenzij je als ploeg al andere info hebt ontvangen van de TC!). Spelers worden een kwartier voor aanvang verwacht aanwezig te zijn om samen de materialen klaar te zetten, zodat de training op de aangegeven tijd kan beginnen. Afbellen voor trainingen dient bij de trainers te gebeuren. Mocht je vragen hebben over het schema, neem dan even contact op via wedstrijdzaken@hkvachilles.nl. [Let op: 21/11 wijzigingen doorgevoerd]

Trainingsschema Zaal

Team Dag Tijd Zaal Trainer
Achilles 1 Dinsdag 21:00 - 22:30 Hal A Ton
  Donderdag 21:00 - 22:30 Hal A Ton
Achilles 2 Dinsdag 21:00 - 22:30 Hal A Rob & Martin
  Donderdag 21:00 - 22:30 Hal A Rob & Martin
Achilles 3 Maandag 21:00 - 22:00 Hal B Bas & Bart
  Donderdag 19:30 - 21:00 Hal A Bas & Bart
Achilles 4 Woensdag 21:00 - 22:00 Topsport  
Achilles 5 Maandag 21:00 - 22:00 Hal B  
  Woensdag 20:00 - 21:00 Topsport  
Achilles 6 Woensdag 21:00 - 22:00 Topsport  
Achilles 7 Woensdag 21:00 - 22:00 Topsport  
Achilles 8 Vrijdag 20:00 - 21:00 Hal A  
Achilles 9 Vrijdag 20:00 - 21:00 Hal A  
Recro's
Vrijdag 20:00 - 21:00 Hal A  
 
Achilles A1 Dinsdag 19:30 - 21:00 Hal A TopC
  Donderdag 19:30 - 21:00 Hal A TopC
Achilles A2 Dinsdag 20:00 - 21:00 Hal A Sander S & Alana
  Donderdag 18:00 - 19:30 Hal A Sander S & Alana
Achilles A3 Maandag 20:00 - 21:00 Hal B  
  Woensdag 20:00 - 21:00 Topsport  
Achilles A4 Maandag 20:00 - 21:00 Hal B Robbie & Remko
  Vrijdag 20:00 - 21:00 Hal A Robbie & Remko
 
Achilles B1 Dinsdag 19:00 - 20:00 Hal A Lars, Merel & Steven
  Donderdag 18:00 - 19:30 Hal A Lars, Merel & Steven
Achilles B2 Maandag 19:00 - 20:00 Hal B Joel, Mark & Jamie
  Dinsdag 18:30 - 19:30 Hal A Joel, Mark & Jamie
 
Achilles C1 Maandag 19:00 - 20:00 Hal B Jordy, Pepijn & Anne
  Donderdag 19:00 - 20:00 Gymz C Jordy, Pepijn & Anne
Achilles C2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gymz D Julian, Zohier & Nicky
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Hal A Julian, Zohier & Nicky
 
Achilles D1 Woensdag 19:00 - 20:00 Topsport Koos & Rick
  Donderdag 18:00 - 19:00 Gymz C Koos & Rick
Achilles D2 Woensdag 19:00 - 20:00 Topsport Nikki & Wim
  Vrijdag 19:00 - 20:00 Hal A Nikki & Wim
Achilles D3 Maandag 18:00 - 19:00 Hal B Niek & Annelotte
  Donderdag 19:00 - 20:00 Gymz D Niek & Annelotte
 
Achilles E1 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gymz C Arjen & Danique
  Woensdag 18:00 - 19:00 Topsport Arjen & Danique
Achilles E2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gymz C Sterre, Nova & Linda
  Woensdag 18:00 - 19:00 Topsport Sterre, Nova & Linda
Achilles E3 Maandag 18:00 - 19:00 Hal B Simon
  Woensdag 18:00 - 19:00 Topsport Simon
Achilles E4 Woensdag 18:00 - 19:00 Topsport

Eva, Stef en Floris
  Vrijdag 19:00 - 20:00 Hal B
Eva, Stef en Floris
 
Achilles F1 Dinsdag 18:00 - 19:00 Hal A

Paul, Noa,
Cino, Annemieke,
Rianne, Britte,
Ricardo, Quincy
en Lucas

       
  Donderdag 18:00 - 19:00 Segbroek Klaverstraag
Achilles F2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Hal A
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Hal A
 Achilles F3 Dinsdag 18:00 - 19:00 Hal A
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Hal A
Achilles F4 Dinsdag 18:00 - 19:00 Hal A
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Hal A
 
Kangoeroes Zaterdag 10:00 - 11:00 Gymz C  

 

Datum 30-11-2018 09:31
Tags