Bestuur

Het bestuur is verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van onze prachtige korfbalverenining. Ons bestuur bestaat momenteel uit negen man (en vrouw!) sterk, met ieder hun eigen verantwoordelijkheden. Het volledige bestuur vergadert eens per maand. Tijdens deze vergaderingen worden alle lopende zaken besproken: van competitie en kantine, tot financiën en nieuwbouw, maar daarnaast natuurlijk ook de langere termijnzaken zoals beleidsvoering. Zijn er spoedonderwerpen? Dan vergadert het bestuur indien nodig natuurlijk extra, om snel op de actualiteiten te kunnen reageren. Het bestuur onderhoudt nauw contact met alle verschillende commissies.

Bestuur

Bestuur HKV Achilles   bestuur@hkvachilles.nl
Voorzitter Vincent Wiekenkamp vincent.wiekenkamp@hkvachilles.nl
Vice-voorzitter Sten Verleg sten.verleg@hkvachilles.nl
Secretaris Jenny Zoutendijk jenny.zoutendijk@hkvachilles.nl
Penningmeester Roger Kalberg roger.kalberg@hkvachilles.nl
Communicatie/Marketing/PR Rinus Cost contact@hkvachilles.nl
Technische Commissie Linda van den Haak tc@hkvachilles.nl
Wedstrijdzaken Sten Verleg wedstrijdzaken@hkvachilles.nl
Algemene zaken Vincent Wiekenkamp bestuur@hkvachilles.nl

 

'Van het bestuur'

 

Van%20het%20bestuur.PNG

Met enige regelmaat houdt het bestuur ons als leden op de hoogte, mededelingen maar ook updates rondom de nieuwbouw en ledenvergaderingen. Klik hier voor alle berichten en updates vanuit het bestuur.

Statuten & Huishoudelijk Reglement