Organisatie

Lid worden
Informatie over sponsoring bij Achilles?

Verslagen, berichten of andere kopij voor de Leeuwenkrabbels, website of Facebook?
Stuur deze dan naar website@hkvachilles.nl!

Dagelijks Bestuur

 
Algemeen mailadres
Bestuur Achilles
bestuur@hkvachilles.nl
Voorzitter
Wout Broers
wout.broers@hkvachilles.nl
Secretaris
Arthur Bolder
arthur.bolder@hkvachilles.nl
Penningmeester
Roger Kalberg
roger.kalberg@hkvachilles.nl
Contact Communicatie/Marketing/PR
Raquel Chapper & Desiree de Bruin
contact@hkvachilles.nl
 

Wedstrijdsecretariaten

 
Senioren Veld
Inge van Staalduinen
06 - 18 595 767
inge.vstaalduinen@hkvachilles.nl
Senioren Zaal
vacature
Junioren
Rianne van Groen
rianne.vgroen@hkvachilles.nl

Junioren Zaal
Ingrid van Dortmont
ingrid.vdortmont@hkvachilles.nl
06 - 41 766 174

Aspiranten Veld
Audrey de Man
06 - 41 969 490
audrey.deman@hkvachilles.nl
Aspiranten Zaal
Nicole de Groot
06 - 48 480 553
nicole.dgroot@hkvachilles.nl
Pupillen Veld
Miranda Arbouw
06 - 42 622 061
miranda.arbouw@hkvachilles.nl
Pupillen Zaal
Nicole Brusse
06 - 38 510 123
nicole.brusse@hkvachilles.nl

Contactpersoon Oefenwedstrijden
Junioren / Aspiranten / Pupillen
oefenwedstrijden@hkvachilles.nl
Contactpersonen Kangoeroes
Renee Lelieveld & Sita van Rooden
kangoeroes@hkvachilles.nl

Redactie

Alle kopij zoals nieuws en verslagen voor Leeuwenkrabbels, website en social media kan naar 1 adres: website@hkvachilles.nl De redactie verdeelt de kopij over onze verschillende kanalen

Kopij inleveren voor Leeuwenkrabbels (krantje): maandag 12.00 uur.

 

Overige

 

Contactpersoon Sponsorcommissie
Léonne Zwaal
06 - 43 422 161
sponsoring@hkvachilles.nl

Ledenadministratie
Olga van Reijn
Kokosnootstraat 119
2552 XC Den Haag
070 - 325 11 34
ledenadministratie@hkvachilles.nl
Contactpersoon Technische commissie (TC)
Sten Verleg
tc@hkvachilles.nl
Contactpersoon Contributie
Roel Westgeest
contributie@hkvachilles.nl

Achillesshirt verkrijgbaar via
Kyra Pijlman
shirts@hkvachilles.nl

Contactpersoon trainingspakken
Kyra Pijlman
trainingspakken@hkvachilles.nl
Contactpersoon Senioren Fit
Malou Abbas
seniorenfit@hkvachilles.nl
Contactpersoon Recreanten
Susan Middeldorp
recreanten@hkvachilles.nl

Contactpersoon Achilles Tennis
Arthur de Groot
tennisinfo@hkvachilles.nl

Contactpersoon Kantine commissie (KC)
Rene van Loon
kc@hkvachilles.nl

Contactpersoon Activiteitencommissie
Marieke van Maldegem
ac@hkvachilles.nl

Contactpersoon Materiaalcommissie
Ilan Verboom
materiaalcommissie@hkvachilles.nl

Contactpersoon Archief
Harald Braakman
archief@hkvachilles.nl

Contactpersoon Buurthuis van de toekomst
Harald Braakman
bvdt@hkvachilles.nl