Alcohol langs de lijn

Het veld (of eigenlijk de accommodatie) heeft een extra lijn gekregen. Deze lijn is niet opgelegd door de nieuwe regelgeving van het KNKV, maar eigenlijk ter verscherping van het alcoholbeleid van onze club. Volgens onze vergunning is het drinken van een alcoholische versnapering namelijk alleen toegestaan in de kantine en op het terras. Vanaf nu is dus duidelijk zichtbaar tot waar er wel alcohol gedronken mag worden.

Daarnaast leidt alcohol niet in alle gevallen tot het gewenste supportersgedrag. De nieuwe lijn accentueert in dit geval een alcoholvrije supporterszone: de plek waar ongestoord aangemoedigd kan worden in een daarvoor geschikt supportersklimaat, zonder dat de supporter hinder ondervindt van negatieve invloeden, zoals alcohol en sigaretten.

Het roken van de sigaret is sinds de start van de rookvrije generatie beperkt tot het terras. We willen onze rokende leden en bezoekers van onze club vragen dit ook echt alleen op het terras te doen, en niet op de brug.

Het Bestuur

Datum 01-09-2019 11:33
Tags