Van de KC: een fijne kantine onderhouden we samen!

We hopen dat jullie allemaal genieten van onze club en onze faciliteiten, waaronder onze kantine. We merken helaas dat de Vlonder de laatste tijd niet altijd even schoon wordt achtergelaten. Terwijl we allemaal weten: de kantine is van alle leden samen - en dat betekent ook dat we het sámen netjes moeten houden. Het vriendelijke verzoek dus: laat de kantine schoon achter als je gaat. Gooi je afval in de juiste bak, zet tafels en stoelen terug op hun plek, haal een doekje over de vlekken die je achterlaat en ruim je rommel op. Laten we er met z'n allen voor zorgen dat onze club een schone en nette uitstraling heeft!

Door samen te werken en de kantine veegschoon achter te laten, maken we het (vrijwillige!) werk van onze pensionada’s makkelijker en zorgen we voor een aangename omgeving voor iedereen die van onze Vlonder gebruik maakt.

Laten we er met z'n allen voor zorgen dat onze club een schone en nette uitstraling heeft!

Alvast bedankt voor jullie medewerking.

Met vriendelijke groet,
KC

 

Datum 14-05-2023 14:35
Tags