Terugblik: Een geslaagde 21-competitie.

Traditiegetrouw vond ook dit jaar op Hemelvaartsdag weer de 21-competitie op het programma. Ondanks het wisselvallig weer, maakte het de dag niet minder leuk! Na het middaguur brak het zonnetje door.

Met 42 koppels en 52 jeugd-deelnemers, moest het wel een spannende competitie worden. De groep bestond uit doorgewinterde korfballers en enthousiaste nieuwelingen.

In de ochtend won Lies, net als vorig jaar, het schutterstoernooi van de F-jes. De finale van de E/D bestond uit Aiden en Yinthe. Uiteindelijk wist Aiden er voor het derde jaar op rij er met de winst vandoor te gaan. Bij de C/B jeugd stonden Fleur en Joe tegenover elkaar. Nadat Fleur nog aardig goed terug kwam, won Joe voor tweede jaar op rij.
Stef & Quin stonden net als vorig jaar in de finale, met dit jaar een andere tegenstander, Joël & Steven. Die laatste twee wisten met een ruime marge de winst binnen te slepen.

Al met al was het weer een geslaagd schutterstoernooi. Speciale dank aan Bo Linse & Jesse Oosterveer voor het organiseren van deze dag!

Datum 21-05-2026 10:15