Teams 2017-2018

Hieronder de definitieve teams voor het seizoen 2017-2018.

 

 

Met ingang van het komende seizoen is de peildatum, die bepalend is voor de leeftijdscategorie waarin gespeeld wordt, gewijzigd van 1 oktober naar 1 januari. In onderstaande tabel is aan de hand van het geboortejaar te zien in welke leeftijdscategorie een speler in de nieuwe situatie in principe wordt ingedeeld. 

Geboren in Korfballeeftijd Leeftijdscategorie
1998 of eerder 19 of ouder Senioren
1999 18 A-jeugd
2000 17 A-jeugd
2001 16 A-jeugd
2002 15 B-jeugd
2003 14 B-jeugd
2004 13 C-jeugd
2005 12 C-jeugd
2006 11 D-jeugd
2007 10 D-jeugd
2008 9 E-jeugd
2009 8 E-jeugd
2010 7 F-jeugd
2011 6 F-jeugd
2012 5 Kangoeroe

De TC/TopC kunnen hier in sommige situaties van afwijken, mits aan de regels van de bond ten aanzien van de gemiddelde- en maximale leeftijd van een team wordt voldaan. In tegenstelling tot het afgelopen seizoen is deze leeftijdscompensatie ook weer in de hoofdklasse toegestaan.
Indien u naar aanleiding van deze voorlopige indelingen graag met de TC/TopC wilt spreken bestaat daartoe de mogelijkheid op dinsdag 4 juli, tussen 19.00 en 20.00 uur in de kantine. Wij verzoeken u wel om vooraf een afspraak te maken via het e-mailadres tc@hkvachilles.nl.

1,2,3-selectie zaterdag Ton van der Laaken, Rob van Ee, Martin Vrolijk

Bastiaan Overwater Laura Rozendaal
Dylan Rovers Kelly de Koning
Michael Matla Raquel Chapper
Twan de Raad Merel Gross
Jeroen Alsem Julia Baak
Ilan Verboom Anne-Roos Hoekstra
Amel Groos Inge van Staalduinen
Tobias Welbergen Benthe van Loon
Wesley Smit Alana Verboom
Lars Alsem Jeanette van Buuren
Sander Suurd Kaylee Pronk
Fabian van Hagen Joy Oudshoorn
Simon Rodriguez Marianne Kasten
Bart Kasten Katrien Volleman
Gerald van Dijk Laura Mombarg
Arien Brug Tiana Saimo
Erwin Bodaan Teddie van Dortmont
  Shera Desaunois

4e - zaterdag

Afvaller selectie Afvaller selectie
Afvaller selectie Afvaller selectie
Frank Mijnans Vera Berghout
Koen Baak Sifra de Kooter
Niek Visser Maaike Roos
 Frank Pot  

5e - zondag

Tako Hulsman Linda van den Haak
Alexander Bodaan Renske Lelieveld
Erwin van Veen Renee Lelieveld
Sten Verleg Tessa Rijskamp
Martijn Schaap  Iris van Maanen
   

6e – zaterdag

Tristan Koimer Marieke van Maldegem
Alex Opmeer Sandra van der Laaken
Yoeri van der Berg Mieke Deurloo
Erwin de Laleijne Danielle van Maanen
Tjitse Bouwkamp Shirley Beck
 Matthijs Oosterhuis Audrey de Man

7e - zaterdag

Maarten den Hartog Nicky van de Hoek
Martijn van der Zwan Nikki de Groot
Ivo Rog Donna de Geest
Lars Hogewoning Lena van Bijsterveld
Leon van Dam Michelle de Coninck
Rinus Cost  

8e - zaterdag

Rick Ruis Louise Boonstoppel
Sem de Raad Evy Vroomans
Jasper v.d. Burg Nelleke de Kort
Tom Hoogendijk Alex van der Stap
Henk Kop Judith Maes
Elmar Muller Isabella Tollenaar 

9e - zondag

Fred Claassen Roelie Arbouw
Arie den Heijer Belinda Arbouw
Sander Nooteboom Emmy Arndts
Joost van Soest Yoke Overwater
Rogér Kalberg  

A1-selectie: Rober Pronk

Luca Ling Jamie van der Geugten
Pepijn van Loon Jisse van Dortmont
Joël Sanches Daniek Suurd
Mark de Bruijn Pauline Erkelens
Noah de Jong Maaike van Duijvenbode
Rick Pot Iris de Jong
Robbin Noorlander Danique de Bruijn

A2: Amel Groos, Michael Matla

Afvaller A1-selectie Afvaller A1-selectie
Afvaller A1-selectie Afvaller A1-selectie
Afvaller A1-selectie Afvaller A1-selectie
Steijn Winia Rosanna van Kester
Stef van den Brand Romy van Vianen
Tristan Rosenbaum Marlou de Reu

A3: Ivo Rog, Alana Verboom

Tim van der Zwan Floortje Mulder
Joram de Vries Estelle Arnts
Thom Wiersma Linnet Veltman
Jordi Jongsma  
Guido van Zantwijk  

A4: Robbie Bonte, Remko ter Weijden

Camile Arnts Annelotte van Geel
Feddy Zorgui Britte van Groen
Lucas Rutten Marloes Turfboer
Ruben Engelbrecht  

B1: Frank Baars, Bastiaan Overwater en Julia Baak

Noa Brusse Sterre Groen
Cino Koene Olivia van Bleijswijk
Mick van Nieuwenhuijzen Yara Koene
Wesco van Weert Daphne Janssen

B2: Wesley Smit, Ilan Verboom

Julian Sanches Anna Spetgens
Kaj Labordus Zoë Muller
Quincy Smit Kayleigh Smit
Lucas Winia Celeste Oremus
Zohier Belarbi Nova Lek
  Rachel van Iperen
  Mikki van der Leeuw

B3

Maurits Zuidhof Melissa Vijverberg
Joshua Beekman Hannah Brauer
Floris Bouwman Esmee Morris
Sebas Solleveld Milla Linse
  Georgia Dubero

C1: Koos Verhage, Lars Alsem, Tobias Welbergen

Xander Gross Merel Dekeling
Quin Hollander Citlali Sip
Jordan Gieselaar Noa de Bruijn
Thijs Roos Floor Schuiten
 Max Bakker  

C2: Simon Rodriguez, Niek Visser, Joy Oudshoorn

  Femke Sinnige
  Sanne vd Zwan
  Jill Spies
  Ivy van Giffen
  Silja Labordus
  Lideke Ter Weijden
  Elise Roelofs
  Maleah Koene

C3: Misja Stoffels

Leander Gerritsen Kimberly Vijverberg
Niek Nooteboom Kate Schoon
Ocker Pijlman Melissa Leben
Siddarth Asarfi Naomi van Leeuwen
  Mira Pepe

D1: Jordy Medema, Pepijn van Loon, Jisse van Dortmont

Levi van Nieuwenhuijzen Paivi Labordus
Mick Peeters Nikki Spies
Björn Weerman Jill Hollander
Damien Leben Demi Brusse

D2

Bram Kuper Bo Linse
Lucas Houwing Lizzy Mertens
Aaron Corporan Lisanne Verhagen
Oscar Burnett Elishya Ros
Shane Amatredjo Manelle Belarbi

D3: Nicky van de Hoek, Zoë Muller

Armin vd Zijden Bregje van der Veen
Teun van den Noort Nikki van der Marel
Joost Roelofs Jalien Westgeest
Viggo Linse  
Siemen Mathot  
Lucas Bouwman  
Diederik Grinwis  
Lucas Latour  

E1: Benthe van Loon, Nikki de Groot

Bradley Smit Liv Anthony-Jimenez
Jim Peeters Kiki Kraak
Dirk van der Veen Esmee Alkema

E2: Rianne van Groen, Arjen Laarhoven, Noah de Jong

Lukas Kuper Lynn Hulsman
Milan Laarhoven Sanne Alkema
Erik Zoutendijk  
Jens Nooteboom  

E3: Danique de Bruijn, Jamie van der Geugten

Milan van der Geest Christine Ploeger
Jurre Spek Joanne van Kaam
Sem Maas Layla Benkman
  Sofie Burnett
  Donya Zorgui

F1: Merel Gross, Rick Pot

Xander Leben Britt Linse
Tim Spies Noa Puijk
Lars Weerman Imke van der Veen
Semm Hulsman  

F2: Mieke Deurloo, Jeanette Cost

Remi van Breukelen Fiep den Hartog
Fedde van Mosel Roos van der Laaken
  Fleur Verwijs
  Sophie Pasutto

 

Datum 22-08-2017 23:00
Tags