Trainingsschema veld

Hieronder vind je de trainingstijden gedurende het veldseizoen van alle teams van Achilles, vanaf 26 augustus 2019. Spelers worden een kwartier voor aanvang verwacht aanwezig te zijn om samen de materialen klaar te zetten, zodat de training op de aangegeven tijd kan beginnen. Afbellen voor trainingen dient bij de trainers te gebeuren.

Mocht je vragen hebben over het schema, dan graag even contact opnemen met wedstrijdzaken@hkvachilles.nl

Team Dag Tijd Veld
1
Dinsdag 20:30 - 22:00 Kunstgras 1 + 2
  Donderdag 20:30 - 22:00 Kunstgras 1 + 2
2 Dinsdag 20:30 - 22:00 Kunstgras 1 + 2
  Donderdag 20:30 - 22:00 Kunstgras 1 + 2
3 Dinsdag 20:30 - 22:00 Kunstgras 1 + 2
  Donderdag 19:30 - 20:30 Kunstgras 2
4 Maandag 19:30 - 21:00 Kunstgras 2
  Donderdag 19:30 - 20:30 Kunstgras 2
5 Donderdag 19:30 - 20:30 Kunstgras 2
6 Maandag 20:30 - 21:30 Kunstgras 1
  Donderdag 20:00 - 21:00 Gras
7 Donderdag 20:00 - 21:00 Gras
8 Vrijdag 20:00 - 21:00 Kunstgras 1
Recreanten Vrijdag 20:00 - 21:00 Kunstgras 1
 
A1 Dinsdag 19:00 - 20:30 Kunstgras 2
  Donderdag 19:00 - 20:30 Kunstgras 1
 
A2 Dinsdag 19:00 - 20:30 Kunstgras 2
  Donderdag 19:00 - 20:30 Kunstgras 1
 
A3 Dinsdag 19:00 - 20:30 Kunstgras 1
  Vrijdag 19:00 - 20:00 Kunstgras 2
 
A4 Maandag 19:30 - 20:30 Kunstgras 2
  Vrijdag 20:00 - 21:00 Kunstgras 2
    
B1 Dinsdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 1
  Donderdag 17:30 - 19:00 Kunstgras 1
    
B2 Maandag 19:30 - 20:30 Kunstgras 1
  Donderdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 1
 
B3 Maandag 19:30 - 20:30 Kunstgras 1
  Donderdag 19:00 - 20:00 Gras
 
C1 Dinsdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 2
  Donderdag 18:30 - 19:30 Kunstgras 2
    
C2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 2
  Donderdag 18:30 - 19:30 Kunstgras 2
 
C3 Dinsdag 19:00 - 20:00 Kunstgras 1
  Donderdag 19:00 - 20:00 Gras
    
D1 Maandag 18:30 - 19:30 Kunstgras 1
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 1
 
D2 Maandag 18:30 - 19:30 Kunstgras 1
  Donderdag 18:30 - 19:30 Gras
 
D3 Dinsdag 19:00 - 20:00 Gras
  Vrijdag 18:30 - 19:30 Gras
    
E1 Dinsdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 1
  Donderdag 17:30 - 18:30 Kunstgras 2
 
E2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 1
  Donderdag 17:30 - 18:30 Kunstgras 2
 
E3 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gras
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Kunstgras 2
 
E4 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gras
  Donderdag 17:30 - 18:30 Kunstgras 2
    
F1 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gras
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Gras
 
F2 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gras
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Gras
 
F3 Dinsdag 18:00 - 19:00 Gras
  Vrijdag 18:00 - 19:00 Gras
 
 Kangoeroes Zaterdag 10:00 - 11:00 Gras