Trainingsschema veld

Hieronder vind je de trainingstijden gedurende het veldseizoen van alle teams van Achilles, vanaf 21 augustus 2017. Spelers worden een kwartier voor aanvang verwacht aanwezig te zijn om samen de materialen klaar te zetten, zodat de training op de aangegeven tijd kan beginnen. Afbellen voor trainingen dient bij de trainers te gebeuren.

Mochten je vragen hebben over het schema, dan graag even contact opnemen met tc@hkvachilles.nl

Team Dag Tijd Veld Trainer
Achilles 1 Dinsdag 20:15 - 21:00 uur veld (core stability) Ton
  Dinsdag 21:00 - 22:00 uur kunstgras Ton
  Donderdag 18:30 - 19:15 uur kunstgras Ton
  Donderdag 20:45 - 22:00 uur kunstgras Ton
Achilles 2 Dinsdag 20:15 - 21:00 uur veld (core stability) Rob & Martin
  Dinsdag 21:00 - 22:00 uur kunstgras Rob & Martin
  Donderdag 18:30 - 19:15 uur kunstgras Rob & Martin
  Donderdag 20:45 - 22:00 uur kunstgras Rob & Martin
Achilles 3 Maandag 20:30 - 21:30 uur kunstgras Bas
  Donderdag 19:15 - 20:45 uur kunstgras Bas
Achilles 4 Maandag 20:30 - 21:30 uur kunstgras  
  Donderdag 20:00 - 21:00 uur gras  
Achilles 5 Donderdag 20:00 - 21:00 uur gras  
Achilles 6 Donderdag 20:00 - 21:00 uur gras  
Achilles 7 Donderdag 20:00 - 21:00 uur gras  
Achilles 8 Donderdag 20:00 - 21:00 uur gras  
Achilles 9 Donderdag 20:00 - 21:00 uur gras  
Achilles 10 Vrijdag 20:00 - 21:00 uur kunstgras  
Recreanten Vrijdag 20:00 - 21:00 uur kunstgras  
Achilles A1 Dinsdag 19:30 - 21:00 uur kunstgras Rober
  Donderdag 19:15 - 20:45 uur kunstgras Rober
Achilles A2 Dinsdag 19:00 - 20:30 uur kunstgras Amel & Michael
  Woensdag 18:00 - 19:00 uur kunstgras Amel & Michael
Achilles A3 Maandag 19:30 - 20:30 uur kunstgras Alana & Ivo
  Donderdag 18:30 - 19:30 uur gras Alana & Ivo
Achilles A4 Dinsdag 19:00 - 20:00 uur gras Robbie & Remko
  Donderdag 18:30 - 19:30 uur gras Robbie & Remko
Achilles B1 Dinsdag 18:00 - 19:30 uur kunstgras Frank, Bastiaan & Julia
  Donderdag 17:30 - 19:00 uur kunstgras Frank, Bastiaan & Julia
Achilles B2 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur kunstgras Ilan & Wesley
  Donderdag 17:30 - 18:30 uur gras Ilan & Wesley
Achilles B3 Maandag 19:30 - 20:30 uur kunstgras  
  Donderdag 18:30 - 19:30 uur gras  
Achilles C1 Maandag 18:30 - 19:30 uur kunstgras Lars, Koos & Tobias
  Donderdag 17:30 - 18:30 uur kunstgras Lars, Koos & Tobias
Achilles C2 Maandag 19:00 - 20:00 uur gras Simon, Niek & Joy
  Vrijdag 19:00 - 20:00 uur kunstgras Simon, Niek & Joy
Achilles C3 Maandag 19:00 - 20:00 uur gras Misja
  Vrijdag 19:00 - 20:00 uur kunstgras Misja
Achilles D1 Maandag 18:30 - 19:30 uur kunstgras Jordy, Pepijn & Jisse
  Donderdag 18:00 - 19:00 uur gras Jordy, Pepijn & Jisse
Achilles D2 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur gras  
  Donderdag 18:00 - 19:00 uur gras  
Achilles D3 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur gras Nicky & Zoë
  Vrijdag 18:00 - 19:00 uur gras Nicky & Zoë
Achilles E1 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur gras Benthe & Nikki
  Vrijdag 18:00 - 19:00 uur gras Benthe & Nikki
Achilles E2 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur gras Rianne, Arjen & Noah
  Vrijdag 18:00 - 19:00 uur gras Rianne, Arjen & Noah
Achilles E3 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur gras Danique & Jamie
  Vrijdag 18:00 - 19:00 uur gras Danique & Jamie
Achilles F1 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur gras Merel & Rick
  Donderdag 18:00 - 19:00 uur gras Merel & Rick
Achilles F2 Dinsdag 18:00 - 19:00 uur gras Mieke & Jeanette
  Donderdag 18:00 - 19:00 uur gras Mieke & Jeanette
Kangoeroes Zaterdag 10:00 - 11:00 uur gras