Oefenprogramma zaal 2022

Ja hoor, na het fantastische jubileumweekend en straks een fijne herfstvakantie, maken we ons weer op voor de zaalcompetitie. Het 1e en de A1 doen mee met de Haagse Korfbaldagen (HKD). Voor de andere teams zijn er één of twee oefenwedstrijden in het weekend van 12 en 19 november. Haal je zaalschoenen uit de kast en maak je klaar voor een geweldig zaalseizoen! [Houd de website in de gaten voor tussentijdse updates!]

Achilles 1
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Do. 10/11
t/m
Za. 19/11
Haagse Korfbaldagen    

Do. 10/11 

(Sportcampus
Breedte B)

Achilles 1

Avanti 1 20.45  
Za. 12/11
(Blinkerd)

KVS 1

Achilles 1 20.45  
Ma. 14/11
(Ock)
Achilles 1 Die Haghe 1 20.45  
Za. 19/11
(Ovb
HKD)
Achilles 1 (campus, hal A) Refleks 1  16.30  Richard
Za. 07/01 Excelsior 1 Achilles 1    
Achilles 2
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Sportcampus
Topsporthal)
Achilles 2

De Vinken 1  12.00  Alex

Za. 19/11
(Sportcampus
Breedte B)

Achilles 2 Die Haghe 12.15  Yannick
Do. 10/11
t/m
Za. 19/11
Reserve bij
Haagse Korfbaldagen
     
Za. 07-01 Excelsior 2 Achilles 2    
Achilles 3
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Sportcampus
Topsporthal)
Achilles 3 De Vinken 2 13.10  Niels
Za. 19/11 (sportcampus hal A)  Achilles 3  Refleks 2  15.00  Jan Harm
Achilles 4
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Sportcampus
Topsporthal)
Achilles 4 De Vinken 3 14.20  Fabian
Trainingsavond        

 

Achilles 5        
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
NNB        

 

Achilles 6        
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 19/11  Maassluis 5  Achilles 6  13.15  
Achilles 7        
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Zo. 20/11
(Ock)
ALO  Achilles 7 11.00  Ed
Achilles A1    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Do. 10/11
t/m
Za. 19/11
Haagse Korfbaldagen    
Za. 12/11
(Schilp)
Achilles A1
Achilles A1
Achilles A1
GKV A1
Maassluis A1
VEO A1
9.30
10.50
12.10
 
Achilles A2    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Leiden)
KZ Danaïden A2 Achilles A2  15.15  
Za. 19/11 (viergang)  Avanti A7  Achilles A2  16.15  
Achilles B1    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
za. 12/11 Reserve bij HKD A1      
Za. 19/11
(Hal XX)
Korbis B1 Achilles B1  13.00  
Achilles B2    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Hal HKV/OE)
HKV/Oe B1 Achilles B2  13.00  

 

Achilles C1    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Ock)
ALO C1 Achilles C1 13.30  
Za. 19/11  Meervogels C1  Achilles C1  13.30  
Achilles C2    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Eiberhal)
HKV/OE C1 Achilles C2  12.00  
Za. 19/11
(Hal A)
Achilles C2 Korbis C2  11.20  Niek
Achilles D1    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Ock)
ALO D1 Achilles D1 12.15  Arjen
trainingsavond  Achilles D1  Ondo    
Achilles D2    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
za. 12/11
(Eiberhal)
HKV/OE D1 Achilles D2  11.00  
Za. 19/11
(Hal A)
Achilles D2 Korbis D2  10.10  Ivo
Achilles D3    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(ODO)
ODO D3 Achilles D3  09.00  
Za. 19/11
(Hal A)
Achilles D3 Korbis D3  09.00  Marinus
Achilles E1    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Zuidhaghe)
Die Haghe E1 Achilles E1 11.10  
wo. 16/11 (Ock) Alo E1 Achilles E1 17.30  

Za. 19/11

(Sporthal Maasdijk)

Dijkvogels E1 Achilles E1  10.00  
Achilles E2    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids

Za. 19/11

Sporthal Maasdijk

Dijkvogels E2 Achilles E2 10.00  
Achilles E3    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Eiberhal)
HKV/OE E1 Achilles E3  10.00  
Za. 19/11 (Hoekstee HvH) ONDO E6 Achilles E3  10.00  
Achilles E4    
Dag Thuis Uit Tijd Scheids

Za. 19/11

(Hoekstee, HvH)

ONDO E3 Achilles E4  10.00  
Achilles F1
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Zuidhaghe)
Die Haghe F1 Achilles F1 10.10  
Za. 19/11
(Essesteijn)
VEO F1 Achilles F1  11.15  

 

Achilles F2   
Dag Thuis Uit Tijd Scheids
Za. 12/11
(Zuidhaghe)
Die Haghe F2 Achilles F2 10.10  
Za. 19/11 (hoekstee, HvH) ONDO F2 Achilles F2  09.00  

 

Datum 15-11-2022 08:20
Tags